Wpis z mikrobloga

Dziewczyny polećcie jakiś dobry eye liner, bo ciągle szukam tego jedynego. Tutaj kilka jakich próbowałam:

Lovely: nie daje czarnego koloru, prześwituje, mało trwały

Wibo waterproof: szybko się kruszy

Wibo czarny: mój faworyt, jedyny do którego wracam, jednak mógł by być trwalszy, szybko wysycha

Wetnwild h2o: najtrwalszy eyeliner ever, nadaje się na basen i na wakacje, ciężko go zmyć nawet olejkami, niesety ciężko dorwać czarny kolor, ze względu na trudność w demakijażu nie nadaje się na codzień

Maynelline gel liner: fajny, ale ciężko zrobić cieniutką kreseczkę, sprawdza się na linię wodną

Bobbi Brawn: miał być najlepszy liner na świecie, a odbija się na górnej powiece, drogie rozczarowanie

Catrice super precision: fajny, czarny, dobrze się maluje, niestety mega nietrwały, wystarczy łezka ze śmiechu i już panda na pół twarzy

L'Oréal superliner: podobnie jak poprzednik, byłby ok ale bardzo nietrwały, szybko się rozmazuje i znika

Eveline: robi prześwity, szybko wysycha

Taka moja ocena, polecam z tego Wibo (normalną wersję), h2o (nie do zmycia) i Maybnelline gel, reszta mi się nie sprawdziła.

Szukam linera najlepiej w płynie z pędzelkiem. Na tyle trwałego żeby się nie rozmazał od łez (zdarza mi się płakać ze śmiechu) ale na tyle łatwego w zmyciu, żebym nie musiała zdzierać go z powieki. Żeby się nie kruszył i miał czarny kolor. Może być matowy albo błyszczący w wykończeniu. Precyzyjny, do cieniutkich kresek.

Macie takie cudo? Cena nie gra roli ale im lepszy stosunek ceny do jakości tym lepiej ()

Słyszałam, że tattoo liner jest fajny, ktoś mi polecał też taki zwykły z Sephory. Chętnie się dowiem czego używacie.

#pokazkosmetyczke #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #pytanie #uroda #kosmetyki #makijaz
nika_blue - Dziewczyny polećcie jakiś dobry eye liner, bo ciągle szukam tego jedynego...

źródło: comment_dE0Z6386W7NQLlgPNt6OTVn145TqIXYm.jpg

Pobierz
  • 31
@nika_blue: ja używam Bourjois, Liner Pinceau, 16h Liquid Eyeliner, daje radę, ma moim zdaniem spoko pędzelek, ładny, ciemny kolor, rozmazuje się trochę, ale nie tak jak z Wibo (też używałam, miałam podobny problem + dodatkowo oczy mi łzawią od wiatru, zrezygnowałam z niego). Lepszy niż ten z Wibo, no i pędzelek to włosy (nie lubię gąbeczek :/ )
@nika_blue: Próbowałam już wielu z Twojego wpisu i już od długiego czasu pozostaje przy wibo waterproof. Ale własnie tak jak powiedziałaś- niecały miesiąc praktycznie codziennego używania i się kruszy albo pędzelek rozdwaja(jeśli tak to wogóle można nazwać( ͡° ʖ̯ ͡°)) Myślałam ostatnio żeby zmienić, więc dobrze że trafiłam na Twój wpis. Jak znajdziesz coś wartego uwagi to daj znać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@izka715 ja też nie lubię gąbeczek, na pocztąku są ok a po kilku użyciach się filcują, lubię produkty bourjoois, ale wydają mi się trochę drogie w stosunku do jakości, jak by była jakaś promocja to chętnie kupię z ciekawości :)
@namietna_kaszanka właśnie zastanawiam się nad którymś z GR tylko oni mają sporo tych linerow i nie wiem który najlepszy :) z pisakami mam ten problem, że czasami za mało produktu wypływa i już nie wiem czy zasechł, czy się skończył, czy źle leżał, z tym nie ma takiego problemu?
@nika_blue: właśnie mam podobnie :) Zgadzam się, kupowałam na promocji rossmann -49% na wiosnę zeszłego roku pomimo używania NIC nie zasechł! tyle czasu. Ogólnie zadowolona jestem z niego
@chodznapiwo z takich super trwałych to ten h2o jest nie do pobicia, na pewno dużo trwalszy niż Wibo, nie kruszy się i zostaje na oczach nawet po saunie czy basenie. Niestety zmywanie to katorga, raz sobie wyrwałam rzęsy bo tak tarłam płatkiem (). Można kupić je w Naturze, ale czarny wiecznie wyprzedany.
@nika_blue Essence - ten ze zdjęcia. Nie kruszy się, daje głęboką czerń, nie ściera się i naprawdę dobrze trzyma. Koszt? Ok 12 zł. Przerobiłam już wiele eyelinerów (robię kreski od ok 6 kat prawie bez przerw) i ten to moje 10/10. No chyba że to o nim napisałaś, że się kruszy, to nie pomogę. Może na każdym oku inaczej się zachowuje :(
@sejwjor właśnie ten essence byłby super, ale jest bardzo delikatny, wystarczy mała łezka i już spływa, i to nie tak, że troszkę, ale mam zacieki na pół twarzy :( niesety mam wrażliwe oczy i często mi łzawią, do tego jak się śmieje to też robi się panda
@nika_blue: bardzo lubię Maybelline master precise. Jest w formie pisaka, więc pewnie Ci nie podpasuje. Jak nie dotykam to fajnie cały dzień wytrzymuje bez zmian od rana. Co to wytrzymałości na łzy - zależy jak malujesz lub jak bardzo płaczesz :D mi do kreski łzy nie docierają ale to kwestia kształtu oka, jeśli Tobie od płaczu się rozmazuje to nie polecam. Na moje potrzeby jest idealny, fajnie się zmywa.