Wpis z mikrobloga

#androidtv #kodi #tvbox

Alle mam problem. Kupiłem coś takiego:

MX Q Pro 4K

Działał (wolno) od samego początku. po 2 miesiącach nie mogę nawet Chrome odpalić. A gdzie w ogóle wejść na jakąkolwiek stronę... . Jak się uda to w połowie filmu się resetuje i kaplica. Nic się nie da zrobić. Nie instalowałem aplikacji. Nie robiłem z nim nic co mogło by go popsuć. Rozumiem, że to tani shit ale na tym się nie da dosłownie nic zrobić. Macie jakieś pomysły?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tarzan_szczepan: ustawienia fabryczne. Jeśli problem po pewnym czasie się powtórzy to jeszcze fabryczne i nie logowanie się do googla, aby nie ściągało aktualizacji, które mogą zamulić boxa. Jeśli to nadal nie pomoże to jeszcze raz fabryczne albo zainwestuj w coś to kodiwpigulce poleca.
Ewentualnie zrób LibreELEC i jeśli interesuje cię oglądanie filmów/yt to tam prawie wszystko będzie
  • Odpowiedz
jedyny pomysł to LibreELEC tylko, że na tym nie odpalisz przegladarki.


@kodiwpigulce_pl
Wiesz może, czy to kwestia Kodi, Androida czy LE/Linuxa?
Mam LibreElec 8.2.2 pod x86 na starym netbooku z Atomem, i jest opcja w Add-ons doinstalowania Chromium do Kodi, nawet jakieś biblioteki ma do Flasha i Netflixa.
Więcej nie testowałem poza instalacją i jakimiś prostymi stronami, nie wiem, czy jest używalne.
  • Odpowiedz