Wpis z mikrobloga

Często budzę się z takimi ugryzieniami. Które są na rękach, na nodze. Ale czasami pojawiają się w środku dnia. Swędzi tylko jak dotykam. Co to może gryźć? Pchły nie, bo nie mam zwierząt, materac jest nowy, nawet nie ma dwoch lat, sprzątam często więc jakieś pluskwy raczej też nie. Stawiam na pająki, ale nigdzie żadnego nie widzę, jestem przykryta w nocy więc musiałby się nameczyc żeby mi wejść do łóżka, #!$%@? i #!$%@?.
Może w materacu mam jakieś chodzące gówna, ale często go czyszcze.
Może to nie są ugryzienia a jakies syfy ))¯_(ツ)_/¯ Jak widać jest na środku cycek a dookoła zarumienione lekko.
#pytanie #niewiemjaktootagowac #zdrowie #medycyna i trochę #pokaznogi
c.....t - Często budzę się z takimi ugryzieniami. Które są na rękach, na nodze. Ale c...

źródło: comment_mA612VOTToggr1J1KvldurRbbDpxHZiG.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@Fako ale skad by sie wzięły? Materac nie ma dwóch lat, nawet półtora chyba nie ma. Ja pościel też często zmieniam, a materac odkurzam i przecieram wilgotną szmatką no i się kąpie xD
  • Odpowiedz
  • 4
@consummatumest Jak mieszkasz w bloku to mogły zawędrować od sąsiada, jak byłaś gdzieś na wakacjach w wątpliwym hotelu to mogły przyjechać razem z bagażem, ba nawet jak byłaś u znajomych co mają ten problem to mogły się przywlec :) Ogólnie łatwo się roznoszą, trudno się ich pozbywa
  • Odpowiedz
  • 0
@consummatumest Zostaje sprawdzić czy to rzeczywiście to. Sprawdzaj rano czy pojawiają się takie same ugryzienia, bo jeśli tak to trzeba szybko kupić jakieś pułapki albo jakiś proszek czy inne co tam je zabija
  • Odpowiedz
@consummatumest: U mojej babci jakieś 2 lata temu zalęgły się pluskwy. Miała podobne ugryzienia na ciele i też po nocy bo właśnie wtedy te skurczybyki wychodzą pić krew. To, że często sprzątasz nie ma znaczenia bo zwykłym sprzątaniem się ich nie pozbędziesz. Jak ktoś wyżej już pisał mogły przyjść od sąsiada albo na kimś/czymś. Oglądnij dokładnie materac(tam gdzie są jakieś załamania), łóżko, pod dywanem, za szafą, w ciemnych miejscach itp. Jeśli
  • Odpowiedz