Wpis z mikrobloga

Marcin 21 Warszawa

Zgłoszenie nr 83 z dnia 2018-01-14 22:58:57

Imię: Marcin
Wiek: 21
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Jestem zaocznym studentem dosyć ścisłego kierunku, aktualnie pracuję zdalnie, ale intensywnie odwiedzam Warszawskie korporacje, bo praca w domu nigdy nie była tego czego szukałem, choć jest we mnie trochę z introwertyka :)Nie wyobrażam sobie dnia bez porannej kawy, eksperymentowałem już z wieloma sposobami parzenia, nawet jako substytut przez chwilę piłem yerba matę, ale zostałem przy zwykłym espresso. Także kawiarnia jest dla mnie idealnym miejscem do spotkań, czy po prostu wyjść, choć oczywiście ile można pić kawę? :)
Jest też sporo we mnie z podróżnika, marzy mi się wyjazd na daleki wschód, do Ameryki Południowej, czy coś o czym myślę już od dawna - przejażdżka Chevroletem Impalą wzdłuż małych miasteczek w Ameryce (troszkę nawiązanie do serialu, oglądam ich sporo).
Mimo, że staram się być odpowiedzialny, to spory ze mnie śmieszek, moja kolekcja memów czeka na mirabelkę :D

Wygląd
177 cm/80kg, niezbyt chudy, ale też nie gruby :P Niebieski oczy, szatyn. I mam dosyć długą brodę, za wąsami u siebie nie przepadam, więc codziennie rano są golone na 0 :) Raczej preferuję swetry zamiast koszul, choć bardzo lubię połączenia swetra i koszuli.

Zainteresowania
Ciężko mi tu wymienić konkretne hobby, bądź zainteresowania. Łykam wielu dziedzin po trochu, najbardziej myślę, że interesuję się astronautyką, także Kubrick i Lem to moi dobrzy znajomi, ale spokojnie, Odyseję wystarczy, że obejrzę raz na powiedzmy 2-3 lata :)
Uwielbiam koszykówkę mimo tego, że nie mam predyspozycji wzrostowej to bawię się całkiem nieźle. Ostatnio odkryłem magię planszówek, więc w piątki/soboty bardzo często w nie gram.
Cóż więcej można powiedzieć, Irlandzkie bary zaczarowały mnie swoją atmosferą, więc mam nadzieję kiedyś wyskoczyć do nich w towarzystwie, nawet do tego, w którym Ed Sheeran nagrywał swój teledysk :P A propos już muzyki to słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho (#popularnaopinia) ze szczególnych uwzględnieniem Tool'a, od lat mój numer 1.
W chwilach mojego wewnętrznego leniucha sięgam po seriale, filmy, książki(akurat z książek jedynie fantasy, sci-fi) czy po prostu biję demony w Wow'ie.
Warto dodać, że lubię horrory, czytać o opętaniach i innych tego typu rzeczach. Nie tyle co lubię się bać, co mnie to interesuję :)

Czego oczekuję?
Interesują mnie osoby z którymi mogę porozmawiać o wszystkim i o niczym, takie, które mają własne poglądy na świat. Przede wszystkim w potencjalnej kandydatce oczekiwałbym cech charakteru odpowiadającym mojemu, zależałoby by mi, żeby ta osoba miała poukładane w głowie i wiedziała czego chce w życiu. Trudno mi tu określić dokładnie o co mi chodzi, zapraszam oczywiście do kontaktu, może zaiskrzy :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień, to raczej taki w którym robiliśmy przez cały dzień co chcemy, ważne, że po prostu razem. Nie chcę wymyślać scenariuszu, ale raczej na dzień dobry zacząłbym od dobrej kawy :D Nie mam problemów ze spędzeniem dnia aktywnie, jak i po prostu #!$%@?ąc w domu, być może wieczorem przy jakiś dobrym filmie/serialu przy piwku. Wszystko zależy od nastroju :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci - na pewno kiedyś, na razie staram się ogarnąć swoje życie (skończyć studia, znaleźć pracę, zbudować drzewo, zasadzić dom).
Papierosy - nie przeszkadzają mi jakoś bardzo, choć śmierdzą. Jestem palaczem, ale e-papierosów, staram się z tym skończyć, ale niestety - na razie wciąż to jest ze mną.
Narkotyki - nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Marcin 21 Warszawa

Zgłoszenie nr 83 z dnia 2018-01-14 22:58:57

Imi...

źródło: comment_hILnFE6K2Q0fGH2WL5kCidpE8VmSub11.jpg

Pobierz
  • 1