Wpis z mikrobloga

@l0h-s: fajnie że ktos przeczytał ze zrozumieniem i odczytał że chodzi o rekomendacje miejsca a nie listę miejscówek w sopocie aka booking.com, oh wait..
@uabit: w sumie to fajnie jakbyście to wy (turyści) nam podesłali jakieś rekomendacje fajnych noclegów, kwater które moglibyśmy później polecać kolejnym mirkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: nie mam czasu na kolejną gównoburze a'la wykopki, ale pozwol ze unaocznie pewną subtelną róznice

dajta namiary na jakieś tanie noclegi

wchodzisz na buking com, tudzież inny gównoportal, klikasz szukasz i sortujesz wg ceny albo szukasz wg slow kluczowych "schronisko, miejsce pod mostem, kwatery studenckie", bang, masz tanie noclegi (juz pomine kwestie co to znaczy dla tanio)

dajta rekomendacje jakiejs fajnej miejscowy, moze ktos cos slyszal

wchodzisz na gownoportal ze
@uabit:
W obu przypadkach pytasz o noclegi grupę osób, która takich noclegów nie potrzebuje, więc ich nie zna, jak sam jeszcze pół roku temu zauważałeś.
Niczym się to nie różni, pół roku temu jechałeś ludziom od januszy a teraz sam zadajesz dokładnie to samo pytanie.
Jesteś zwykłym hipokrytą i tyle.

Wejdź sobie na buking com, tudzież inny gównoportal, kliknij szukaj i sortujz wg ceny.
@Polinik: jeżeli nie widzisz roznicy to ciezko mi bedzie rozmawiac, prezentujesz typowe podejscie moja racja jest mojsza. co do hipokryzji, napewno jak kazdy, faktem jest tez że nie traktuje wypoku i tagów na mirko jako syrjusbiznes i pisze to na co mam w danym momencie ochote i jaki mam humor