Wpis z mikrobloga

Mireczki z #poznan
szukam jakiegos miejsca gdzie mógłbym zrobić urodziny. Ale wolałbym żeby to był jakiś apartament albo mieszkanie wynajęte na weekend a nie bar czy inny pub.

Ktoś coś?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopiec-Kreta: Zielonka w c--j pomocna :P
większość tych mieszkań to "apartamenty" w hostelach itp. - tam nie ma opcji zrobić "domówki' bo goście mogą być tylko do określonej godziny i z oczywistych względów, po 23 obowiązuje cisza nocna.
  • Odpowiedz
@Powuyo: Jeżeli chcesz wynająć apartament, albo mieszkanie na weekend, to na myśl mi przychodzi tylko Airbnb.pl
Tylko jak powiesz do czego potrzebujesz ten lokal, to nie wiem czy dany właściciel mieszkania się zgodzi, ale mimo to wydaje mi się, że tam najszybciej coś takiego znajdziesz.
  • Odpowiedz
@flager: no właśnie chce być szczery i piszę w emailu, że chce zaprosić kilka osób. Chcę uniknąć sytuacji, że o 23 zostaje z gośćmi na ulicy :D
  • Odpowiedz
@Powuyo:
Nawet nie sugerowałbym, nie być szczerym w tym przypadku.
Na Airbnb chyba najszybciej coś znajdziesz. Może leżeli powiesz, że zgodzisz się na jakiś depozyt to właściciele będą bardziej przychylni.
  • Odpowiedz
@Powuyo: Kisnę trochę jak to czytam, bo jestem pewna, że wyslales maile do lokali, które znajdują się w miejscu, w którym mieszkam xD
Gwarantuję Ci, że mieszkańcy wiedzą które mieszkania latają po Airbnb i bookingach, więc nie omieszkają od razu po 22 wezwać zarządcy, ochrony, policji albo właściciela (i nikogo nie będzie interesowac na co sie umowiles).
W sylwestra jakas gawiedz wynajęła apartament dwuoosobowy w mojej kamienicy w 15 osób,
  • Odpowiedz
@Powuyo: Twoja umowa z właścicielem nic nie zmienia. Mieszkanie, ze względu na specyfikę, znajduje się w otoczeniu innych mieszkań i wszystkie obowiązuje cisza nocna. W moim przypadku regulamin wspólnoty mówi o zaprzestaniu głośnych spotkań towarzyskich już o 19, więc rozważ lepiej inne opcje - naprawdę stali mieszkańcy mają już dosyć cotygodniowego naplywu patoli i dzwonią w każdej p------e
  • Odpowiedz