Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@haes82: owsiak nie robi nawet 1/10 tego co robi Caritas. Prawda jest taka, ze licytacja kto zrobił wiecej i nakręcanie sie jedni na drugich jest bardzo szkodliwe.

Ps. Jedno trzeba wiedzieć - owsiak jest maksymalnie upolityczniony

Ps2 o ile dobrze pamietam to sprzęt dostarczany od WOŚP dla szpitali nie należy do szpitali tylko stanowi wlasnosc WOŚP. Czyli wszystkie te zbiórki pomnażają aktywa WOŚP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@terwer358: no i co z tego. Kościół też jest maksymalnie upolityczniony. Caritas przez to też. A to nie Owsiak zaczął pierwszy wpływać na krajową politykę - kościół zaczął. On wyznając przeciwny świadopogląd, liberalny i współczesny był dobrym celem do ataku. Zaczęło się od przystanku Woodstock a potem przypięto też WOŚP. Także nie odwracaj kota ogonem.

Nie jest Owsiak święty, ale to nie znaczy, że należy srać na inicjatywę i ją ludziom
@terwer358:
A) czy WOŚP potem ten sprzęt zabiera? Sprzedaje Niemcom? Czy co z nim robi? A może jednak przyznasz że oddaje na dożywotnie użytkowanie szpitalom które go wykorzystują? WOSP działa już 25 lat wiec wiemy na pewni ze się nie wzbogaca - bo to usg sprzed 7 lat już nie jest niewiele warte.

Stosowana formuła prawna jest doskonałym zabezpieczeniem na wypadek niektórych szpitali - przyjeżdża WOŚP i sprawdza, a nowe usg
@alfokloda0: Nie mogę przyznać czy oddaje dożywotnio do użytkowania, bo tego nie wiem. Wiem natomiast ze cały ten sprzęt powieksza majątek WOŚP, skoro jest ich własnością. To dosc logiczne. Przecież go nie oddaje szpitalom na własność, wtedy komornik miałby co zajmować i spłacały by swoje zobowiązania.

To nie jest zrobione z dobroci serca, tylko chłodna kalkulacja