Wpis z mikrobloga

  • 7
@whiteglove Ależ proszę, nie zaprzeczę, że jakaś partia polityczna i upolityczniona sekta religijna może mieć nie po drodze z WOŚP. Tylko czemu mieszasz do tego cały KK? I co to w ogóle ma wspólnego, że PiS sympatyzuje z Rydzykiem, który tej orkiestry nie lubi? Wybacz, ale tostwierdzenie jest totalnie absurdalne. Zadałem ci proste pytanie: "wskaż mi przykład ataku Kościoła na WOŚP" a ty mi wyjeżdżasz z zamazaniem serduszka przez stację telewizyjną,
  • Odpowiedz
  • 1
@terwer358 Tak bardzo wyjąłeś mi z ust to co chciałem powiedzieć. W ogóle nie warto dyskutować z tego typu ludźmi, którzy na każdym kroku widzą swoje urojenia, jaki to PiS i Rydzyk są potworni.
  • Odpowiedz
owsiak nie robi nawet 1/10 tego co robi Caritas.


@terwer358: nie zaczynaj licytacji, a skoro już ją zaczynasz, to nawet nie żartuj; Jeżeli wczytasz się w raporty roczne i sprawozdania Caritas, to zobaczysz, że wiele milionów z rocznej pomocy (ponad 51mln za 2016r.) to Unijna Pomoc Żywnościowa, gdzie Caritas odpowiedzialny jest jedynie za dystrybucję; idąc dalej, jeżeli poczytasz sprawozdania diecezjalnych Caritasów, to okaże się, że często koszty stanowią dużo ponad
  • Odpowiedz
@haes82:

Owsiak jest dla Kościoła zagrożeniem największym z możliwych, uosobobieniem najgorszego ich koszmaru


Fajny chochol. Przeciwko Owsiakowi jest kosciol ze srodowisk radia maryja. I to nie z jakichs wzgledow glebszych ktore ty myslales ze odkryles, ale ze wzgledow politycznych.
Kosciol liberalny, zwiazany ze znakiem czy TP Owsiaka nie atakuje. Tak wiec twoja teoryjka upada ;)
  • Odpowiedz
@haes82:
Taguj to #gimboateizm i #lewackieurojenia

Byłem rano na 7:30 w kościele, dałem na składkę, jak wychodziłem to wrzuciłem dzieciakom stojącym pod kościołem z puszkami #wosp kilka złotych. Absolutnie nikt ich stamtąd nie przeganiał, ksiądz z ambony też nie gadał o grzmoceniu się po krzakach na Woodstocku po narkotykach.

Normalny człowiek wrzuci monetę i na WOŚP i na Caritas a ludzie #!$%@? jak OP będą robić gównoburze
QBA__ - @haes82:
Taguj to #gimboateizm i #lewackieurojenia

Byłem rano na 7:30 w kośc...

źródło: comment_9EzKwsLsf2RjBySYPEHiKGmCCiYJJKrC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Owsiak jest dla Kościoła zagrożeniem największym z możliwych, uosobobieniem najgorszego ich koszmaru.


@haes82: Maz rację, ale nie masz racji.
Doskonale wszyscy wiemy, że prawdziwym celem Owsiaka (oprócz sprzedaży Uranu Czeczenom) jest wskrzeszenie Adolfa H. Krążą pogłoski, że chce to zrobić, aby się go zapytać czy wiedział o Holokauście. Ale jakie są jego prawdziwe motywy tego nie wie nikt... Zbiórka na dzieci to przykrywka, to już dawno udowodniła słynna blogerka, matka niejakiego Kurka. Podobno inkubatory, połączone w sieć mają stworzyć akcelerator cząstek, który ma zagiąć czasoprzestrzeń.

No a, że szpiegom Watykanu udało się zinfiltrować tą instytucje, przejrzeć plany Owsiaka, to biją na alarm. Adolf H jest największym zagrożeniem dla PISu i Kościoła. Stąd ta agresja w TV i
  • Odpowiedz
Taguj to #gimboateizm i #lewackieurojenia


@QBA__: Zdajesz sobie sprawę, że tagowanie każdego afront do KK jago #gimboateizm jest po prostu śmieszne? Zero konstruktywnej krytyki.

Byłem rano na 7:30 w kościele, dałem na składkę, jak wychodziłem to wrzuciłem dzieciakom stojącym pod kościołem z puszkami #wosp kilka złotych. Absolutnie nikt ich stamtąd nie przeganiał, ksiądz z ambony też nie gadał o grzmoceniu się po
  • Odpowiedz
@haes82 WOŚP nie jest dla KK żadnym zagrożeniem. Nie jest nawet wyzwaniem.

Caritas dysponuje budżetem rzędu, #!$%@?, MILIARDA złotych. Ponadto Caritas nie zajmuje się sprzętem medycznym, a takimi rzeczami jak np. jedzenie albo opał.

A takie nagabywanie jeden na drugiego jest po prostu #!$%@?. Jesteś odpowiedzią, dlaczego ludzie przestają dawać na WOŚP, a Owsiak staje się pogardzany.
  • Odpowiedz
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości dlaczego Kościół (i środowiska z nim powiązane, czyli PiS czy obecnie nawet, o zgrozo, TVP! - tak, doczekaliśmy się ukościelnionej telewizji) tak namiętnie szkalują Owsiaka... I nie, nie chodzi o kasę (chociaż pewnie trochę też).


@haes82: Odnosisz się do czegoś konkretnego? Załóżmy, że mam wątpliwości - dlaczego już miałbym ich nie mieć?
  • Odpowiedz
I jest dla nich milion razy gorsze od tego, że ludzie czytają szatańskiego Harry Pottera i Dawkinsa,


@haes82: nie wiem skąd wy to bierzecie. BTW Dawkinsa Bóg Urojony jest zwyczajnie słaby, szczególnie jak porównasz do Hitchensa.
  • Odpowiedz
Z mojego punktu widzenia, czyli kogoś kto stoi pomiędzy wami, to jesteście tacy sami tylko nienawiść kierujecie w inne strony.


@NiebieskaFanta: w sumie takie jest właśnie stanowisko Kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NiebieskaFanta: Ciężko jest szanować instytucje która jest największym posiadaczem gruntów w polsce, pewnie nie wiele mniejszym od skarbu państwa, ma przywileje płacą śmiesznie małe podatki, regularnie #!$%@? się do polityki, i bardzo często są w opozycji do nauki, ja osobiście będę szkalował i #!$%@?ł się do kościoła przy każdej sposobności, ave
  • Odpowiedz
@NiebieskaFanta czy WOŚP zabijała w imię wiary ?
Prowadziła wyprawy krzyżowe?
Są przeciwni prezerwatywom i dzięki temu szerzą epidemię HIV w Afryce?

Nie neguję wszystkiego w kościele ale oceniając tę organizację od początku istnienia to w sumie więcej złego niż dobrego uczyniła.
  • Odpowiedz
@Gluptaki może i takie stanowisko reprezentuje kościół ale dla mnie to jest zwyczajnie logiczne. Mamy o tyle dobrą sytuację że możemy wybrać organizację charytatywną którą chcemy wesprzeć. Jeżeli są jakieś przesłanki żeby nie dawać pieniędzy na WOŚP to daję na Caritas i w drugą stronę. Dla mnie nie ma różnicy czy dam na to czy to bo i jedno i drugie ma szczytny cel.

  • Odpowiedz