Wpis z mikrobloga

@haes82: Wystarczy spojrzeć gdzie jest największe zagęszczenie wolontariuszy do południa, a będziesz miał odpowiedź czy polscy katolicy pomagają czy nie. Zresztą Owsiak sam przytoczył własne badania, w któych ponad 80% wyborców PiS alceptuje WOŚP: link
Nie operujmy stereotypami.
  • Odpowiedz
@terwer358 bo są księża i księża, ci ze stajni Rydzyka WOŚPu bardzo nie lubią. Patrz co się dzieje w TVP i co mówią politycy PiSu, a wielu z nich przyjaźni się z Radiem Maryja, bo mają z tego profity.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 ja nie mogę XDDD

WOŚP od ponad dwudziestu lat zbiera pieniądze na sprzęt na leczenie dzieciaków i robi przy tym ogromną imprezę. Angażuje dzięki temu mnóstwo ludzi, wrzucają pieniądze do puszek, biorą udział w aukcjach charytatywny, ogólnie zbierają kupę forsy, a przy tym WOŚP wyrobił sobie po tylu latach markę miłej, rodzinnej, pozytywnej imprezy łączącej ludzi ponad podziałami, bo przecież każdy z nas chce pomóc dzieciom. Pewnie, jest mnóstwo akcji
  • Odpowiedz
@terwer358 od kiedy relacjonowanie wydarzenia, którym żyje tego dnia cała Polska to reklama? Widzisz, dziennikarstwo polega na tym, że relacjonuje się to, co się aktualnie dzieje w Polsce i na świecie i naprawdę śmieszne i smutne jest to, że nagle odkąd TVP rządzi PiS, to Orkiestrę się ignoruje jakby nie istniała. To nie jest dziennikarstwo, to jest propaganda.
  • Odpowiedz
  • 5
@whiteglove jeżeli naprawdę utożsamiasz cały religijny ruch Kościoła Katolickiego, który trwa od grubo ponad tysiąca lat na całym świecie z telewizją tvp i paniem Jakim (nie wiem jak to nawet odmienić) to mam dla ciebie przykrą wiadomość.

  • Odpowiedz
@whiteglove: moim zdaniem ty jedna tutaj uprawiasz propagandę antykatolicką i antypis. Nie dyskutujesz z użyciem celnych argumentów, tylko używasz swoich urojeń. Możesz wierzyć lub nie, ale wośp nie jest aż taki ważny, aby skupiać na nim tyle nienawiści. Nie potrafisz wskazać żadnych konkretnych przykładów atakow pis czy kościoła na wośp, a jednak dalej w to brniesz.

Nawet jeśliby uznać, że faktycznie serduszko zostało wtedy wymazane złośliwie to nadal uznaję to
  • Odpowiedz
@haes82 ooo, czego ja się dowiaduje. A u mnie w kościele chwilę przed końcem mszy ksiądz zachęcił do składania datków do puszek wolontariuszy WOŚP, a dodatkowo wolontariusze mają zapewniony obiad i ciepłą herbatę.

Ale najważniejsze, że dałeś upust swojej frustracji w Internecie :)!
  • Odpowiedz
@whiteglove:

nie zaprzeczysz, że PiS sympatyzuje z "odłamem" Kościoła (Rydzykiem), który to Orkiestry nie lubi.


mam dobrego kolegę, który otwarcie twierdzi, że gardzi czarnymi ludźmi. Jest dobrym kolegą, ale nie podzielam jego poglądów.

Jestem rasistą czy nie?
  • Odpowiedz