Wpis z mikrobloga

@Janedoeme: szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak wygląda taki kierunek, sam kończę studia techniczne. Zreszta tak sobie myślę że i tak nie jestem zbyt dobrym przykładem dobrego podejścia, bo wszystko robię wiecznie na ostatnią chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Janedoeme: a więc mogę poradzić robienie wszystkiego na ostatnią chwilę, przez 5 lat studiów tylko 1 egzamin zdany w 2 terminie, cała reszta w 1. Tylko nie miej pretensji jak rada okaże się zła ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie to moim zdaniem warto przyłożyć się do tych przedmiotów które dalej będą kontynuowane lub są ważne że względu na związek z kierunkiem. Potem często ciężko
@Kroos123 Dzięki. () Wlasnie kombinujemy ile mozemy o te pytania czy jakies inne pomoce. :D Mam nadzieje ze jakos przezyje mimo tego ze strasznie czarno to widze. Trzymajta kciuki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Janedoeme: Jeszcze jedną rzecz mi się nasuwa. Zbieraj wszystko co masz z każdego semestru i trzymaj na dysku, albo jeszcze lepiej w chmurze. W kolejnych latach będziesz zbierała z tego profity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Janedoeme: Niezły rak. Nie rozumiem tego. Masz wiedzę na poziomie 4.0, ale nie dostaniesz zaliczenia, bo nie chodziłaś xD. To o co chodzi w końcu na tych studiach? O obecności czy nabycie wiedzy/umiejętności.