Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ja się wykończe. Jestem z tych studentów co żyją w dużym mieście za 1k/mc. Od czerwca 2017 odkładałem pieniądze na wakacje i uzbierałem ponad 2.2k. Dzisiaj przy rodzinnym stole dowiedziałem się że mam zostać ojcem chrzestnym dziecka u dalszej rodziny ze strony ojca. Matka chrzestna zadeklarowała się dać 2k (!) w prezencie. Moich rodziców nie stać na takie wydatki, bo już dają mi na życie.


#zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 143
Dzisiaj przy rodzinnym stole dowiedziałem się że mam zostać ojcem chrzestnym dziecka u dalszej rodziny ze strony ojca. Matka chrzestna zadeklarowała się dać 2k (!) w prezencie. Moich rodziców nie stać na takie wydatki, bo już dają mi na życie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli w dużym skrócie jesteście biedni dlatego że ludzie was ruchają na prawo i lewo? Najs.

Co to wogóle za #!$%@? religia? Cześć, daj mi 2000zł na mojego dzieciaka
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem podobną akcje tzn wybuchł mi silnik w aucie, kupa kasy na to a młodzi że mam być świadkiem mówię że spoko ale prezent będzie do 100zł oni się zgodzili. Kupiłem zwykłego misia i tyle :)
Jak chcą zrobić z ciebie bankomat pierdól ich, chrzestny ma poświęcać czas pomagać niekoniecnzie tylko finansową młodej :) Kup mała pierdołe ale bądź dla dzieciaka i tyle :)

PodgnityGóral: Mam dwie siostry.
Siostra A.
Zarabia skromnie. Jest matką chrzestną trojga dzieci. Drobne prezenciki przy chrzcie i adios. Może ewentualnie przy komuni - i tu pojawia się dobre pytanie, bo z pierwszym chrześniakiem (i rodziną) nie utrzymuje kontaktów, a ostatni chrześniak (z rodziną) emigrowali.
Siostra B.
Zarabia średnio. Jest matką od niedawna też trojga chrześniaków. W każde święta traci mnóstwo kasy na prezenty dla nich. Przy ostatnim chrzcie spytała się