Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ja się wykończe. Jestem z tych studentów co żyją w dużym mieście za 1k/mc. Od czerwca 2017 odkładałem pieniądze na wakacje i uzbierałem ponad 2.2k. Dzisiaj przy rodzinnym stole dowiedziałem się że mam zostać ojcem chrzestnym dziecka u dalszej rodziny ze strony ojca. Matka chrzestna zadeklarowała się dać 2k (!) w prezencie. Moich rodziców nie stać na takie wydatki, bo już dają mi na życie.


#zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 143
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary, no chyba cię #!$%@?ło skoro masz zamiar #!$%@?ć ciężko zarobiony hajs na rodziców jakiegoś bachora, których pewnie widujesz raz na ruski rok. Do tego co cię obchodzi, co zadeklarowała matka chrzestna? To ona ci będzie życie układać? Jak zadeklaruje, że masz sobie nasrać na klatę, to co?
  • Odpowiedz
"dziecku się nie odmawia"


@indeeed: Sprawdziłem dwa razy i nieprawda. Najlepsze, że dla tych znajomych było bez znaczenia, że jestem niewierzący. Problem się pojawił z brakiem bierzmowania i chęci z mojej strony.
  • Odpowiedz