Wpis z mikrobloga

@Sepang: Już nawet nie pamiętam. xD Chyba przejście do odtwarzacza multimediów (z karty SD czy z pendrive'a) – nigdy nie korzystałem, bo mam spięty telefon.
  • Odpowiedz
@Sepang: aktywujesz nim polecenia glosowe np: foldery, zadzwon do, katalogi, wylacz odtwarzanie losowe. Te pamietam bo z nich czesto korzystam ale jest ich wiecej.
  • Odpowiedz
@Jokker: Zajebiscie ładne i przy wyborze odpowiedniego silnika bezawaryjne samochody do dorwania za śmieszne pieniądze w porównaniu do szwabów czy japońców właśnie ze względu na stereotypy :D dlatego kupują :D
  • Odpowiedz
@Jokker: a No i jeszcze zajebiscie się prowadzą i zazwyczaj jakością wykonania, użytymi materiałami biją na głowę wszelkie passaty z podobnej Polki cenowej :) sam mam w kilkunastoletniej alfie przy przebiegu prawie pół melona obstawiam skore od MOMO która wyglada praktycznie jak nowa :)
  • Odpowiedz
@Jokker: raczej starałem się wytłumaczyć o co cho :D. Nie mówię ze niemce czy Japonce to szajs ani nic bo głupota by to było, ale włochy polecam bardzo :D
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: Pękł plastik podtrzymujący te przyciski. Wystarczyłoby go podkleić kropelką, ale najpierw trzeba by rozmontować kierownicę wraz z poduszką. Miałem to dać komuś do zrobienia, ale temat się jakoś rozmył, bo w sumie i tak głównie korzystam z przycisków po prawej.
  • Odpowiedz