Wpis z mikrobloga

@aseeon_ współczuję, tylna szyba trochę cięższa w wymianie (i pewnie droższa) bo elektryka i światło stopu , ale skoro przednie wymieniają w ok 6h i auto do odbioru to myślę że tu nie będzie dwa dni stało .
Może rozważ zmianę miejsca parkowania ?
Tak nawiasem mówiąc to ciesz się , że sprawca ujęty. Straciłem kiedyś gwiazdę z grilla mercedesa bo chooje dresiarze pili i siedzieli na ławeczce przy prokuraturze i urzędzie
@bartiprog: tak, jest AC
@snwptest: o dziwo jeżeli chodzi o tę szybę, to wymiana około 2h-2.5h, właśnie wymieniają, także okaże się jaki będzie finalny czas, co do miejsca parkowania, zwykle stawiam trochę dalej od klubu, ale wszystko pozajmowane było, więc zostało tylko to. Zwykle jest spokój, wychodzą tylko ziomki z klubu pojarać albo sikać na budynki, 3 lata parkuje "w okolicy" i pierwsza zbita szyba, pech chciał, że moja.
@aseeon_ u mnie tylna jest podrapana drutem ze starej wycieraczki a przednia ma pajączka na środku tuż nad dolną krawędzią (w takim stanie kupiłem ) więc mi akurat na rękę byłaby wymiana obu , ale wiesz jak to jest, wymienię, zainwestuje a potem przy sprzedaży janusz obejdzie dokoła i stwierdzi "paaanie , toż on bity, szyby inne" (na razie są oryginalne) ( ͡° ͜ʖ ͡°)