Wpis z mikrobloga

#oyster #prl Wyliczenie do startu rakiety narazie podobno tankują paliwo do zbiorników. podobno po starcie będą uruchamiane turbodoładowania specjalne. :))))))))

https://www.timeanddate.com/countdown/launch?iso=20180112T19&p0=37&msg=Ksi%C4%99%C5%BCyc+Oyster+PRL+ju%C5%BC+si%C4%99+zbli%C5%BCa+START+RAKIETY&font=cursive

Max w niedzielę ma się rozpędzić do 7,22 dolara -- potem dopiero będę uruchamiali kolejne stopnie silników :)
#kryptowaluty
  • 26
za 69 minut zaczyna mi sie weekend (ʘʘ)

Gotowy na pozew zbiorowy czy piwo ?


@leszek_SK: nie widzę związku. Nikomu nie nakazywałem czegokolwiek kupować. naganiam tak jak większość tutaj. I tyle.
@Amelcio jak zarobię na tym to kupię parę Twoich coinów. Sugerując się Twoimi wpisami kupiłem PRL. Co prawda niecałe 8 sztuk, ale zawsze coś ( ͜͡ʖ ͡€)
32 dolary są interesującą perspektywą, będzie to piękny moment wyjścia przynajmniej 70% mojego kapitału.


@laki_dlu: zobaczymy trochę się jednak nie nakręcaj sam :) spokojnie 32 dolary to jeszcze długa bajka
@Amelcio: Ależ ja jestem bardzo spokojny, przeczekałem wystarczająco długo z PRL żeby zrezygnować w połowie drogi :). Najbardziej jednak interesujący dla mnie jest moment wejścia na jakąś większą giełdę.