Wpis z mikrobloga

Niby robiłem dochodzenie który laptop wybrać ale pora spojrzeć prawdzie w oczy, nie znam się na tym xD

Co byście polecili za około 5k złotych? Główne zastosowanie z takich obciążających to oczywiście gry, póki co główny ogrywany tytuł to będzie Civka 6 ale fajnie jakby jakby jakieś nowe FPSy na tym też poszły, chociaż wiadomo, że o max detalach można zapomnieć.

Jak przeglądałem jakieś oferty to ciężko mi stwierdzić co brać, bo moim laickim okiem to wiele z laptopów mają cholernie podobne specyfikacje i nie mogę się na nic przez to zdecydować xD

#laptopy #hardware #pomocy #pcmasterrace #xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DiscoKhan:
Mam MSI Leopard Pro GP72VR z GTX1060 i i7 7700HQ i jest to zestaw na którym Rainbow Six Siege daje radę w 120fps (matryca w tym laptopie ma odświeżanie 120Hz) w najwyższych detalach (bez postprocesów) czy Wiedźmina 3 w 60fps na ultra więc polecam szukać podobnej konfiguracji. Mój model w chwili obecnej kosztuje ~5900zł, kupiony w x-kom. Ale to konfiguracja z 256GB Ssd i 1TB HDD więc na stopro
TajfunJanusz - @DiscoKhan:
Mam MSI Leopard Pro GP72VR z GTX1060 i i7 7700HQ i jest t...

źródło: comment_Der8NYddMDCadZPnzXwN57XT6WPacdqI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@numeroox: Niby to kwestia przyzwyczajenia i przy większej różnicy cenowej rzecz praktycznie nieistotna ale strasznie szkaradny xD No i ekran dosyć mały, laptopa biorę, bo będę musiał być dosyć mobilny w najbliższym czasie.

Tak czy inaczej dzięki za pomoc ale nie widzę dużej różnicy, a za tych parę szczegółów jestem skłonny dopłacić te 300 złotych ;)
  • Odpowiedz