Wpis z mikrobloga

#zdolnosckredytowa #banki #kredyt
Siemasz mirki mireczki !
Pisze z zapytaniem , jak to wygląda z tą zdolnośćią kredytowa , kiedys nie moglem wziąć kredytu babka poradziła żeby wziąć chwilowki ze 3 i splacic i wtedy bedzie ok wziąłem spłaciłem kredyt dostalem , byem ostatnio sie pytac o kredyt
mowiła znow ze jak chce 10k kredytu to mam wziąć chwilówki na raty spłacać wtedy sie zwiekszy zdolnosc jak przyjde miesiac po splacie ostatniej xD
jak to działa
  • 11
@sayinn: chwilówki nie budują historii kredytowej, wręcz przeciwnie - spora część banków krzywo patrzy na klientów, ktorzy maja wpisy w BIKu pochodzące od firm oferujących tzw. chwilówki (nawet jeśli były spłacone w terminie).
@sayinn: chwilówki nie budują historii kredytowej, wręcz przeciwnie - spora część banków krzywo patrzy na klientów, ktorzy maja wpisy w BIKu pochodzące od firm oferujących tzw. chwilówki (nawet jeśli były spłacone w terminie).

Fuck logic xd
@sayinn: karta kredytowa, raty allegro, kredyt odnawialny - budowanie historii kredytowej. :)
jeśli masz regularne dochody to fajną ofertę na kartę kredytową ma bank millennium - możesz rozłożyć zadłużenie na 0% raty (płacisz tylko 1% prowizji)