Wpis z mikrobloga

Osoba z mojej rodziny jest dietetykiem, ma swój gabinet itp. Ale w sumie chyba sama bym do niej nie poszła bo sama nie jest ani szczupła ani normalna, po prostu robi się gruba. Nawet w sumie głupio mi ja polecić bo kojarzy mi się to tak jakby np trener na siłowni był gruby albo w ogóle bez mięśni, dentysta bez zębów itp.

Czy to już #logikarozowychpaskow? #niewiemjaktootagowac #oswiadczeniezdupy
  • 42
@panpikuss: @piczpacz: @dorotka-wu: Pracuję w firmie, która od ponad 10 lat sprzedaje sprzęt sportowy. Mówimy o każdym rodzaju sprzętu sportowego bo wypychamy zarówno w przetargi, siłownie komercyjne jak i do użytku domowego.

Uwierzcie mi, że generalnie tylko jedna osoba w tej firmie chodzi na siłkę, a pozostałe mają nadwagę albo są meeeeega spasione :D Szefu głównie :-)
Ci najbardziej spasieni najwięcej sprzętu wciskają xD
@dorotka-wu: mam znajomą która strasznie uwielbia siatkówkę (ogląda mecze, ogarnia co się dzieje w polskiej lidze itp) a piłki odbić nie potrafi. :) trochę nie wiem jak się do tego odnieść, czy nie robi tego bo to modne i sobie wmawia że to lubi, bo jednak sam jestem sportowcem i nie wyobrażam sobie kochać jakiegoś sportu bez zabawy z nim.. a ona ma dosłownie obsesję, chodzi na mecze itp. a jak