Wpis z mikrobloga

Lidl - czysto, szerokie korytarze, miła obsługa, ładne, młode kasjerki, kulturalni klienci

Biedra - syf, wszystkie drogi #!$%@? paletami UWAGA BO JADE, na kasie jakieś karyny z tatuażami i babsztyle, klientela to żule, jacyś powykręcani ludzie czy inne sex bomby o masie 100kg w leginsach, wszystko to się pcha przy kasie jak do koryta i wjeżdża wózkiem w dupę.
  • 103
  • Odpowiedz
@Piezoreki: ja mam trochę odmienne odczucia. Dodatkowo Lidl u mnie nagrabił sobie płatnym parkingiem. Niby dla klientów jest do godziny za friko, ale nie będę biegał z biletem od parkomatu do samochodu. #!$%@?ć Januszów.
  • Odpowiedz
@Piezoreki: z lidl się zgodzę, ale wg mnie jest drogawo w porównaniu do biedry

wiem jak to jest z biedrą ale w pobliżu mnie są 3 sztuki, i w jednej o dziwo z tych trzech jest na prawdę zawsze porządek, poukładane w #!$%@? i w ogóle, a ostatnio nawet zostały wyemienione regały na nowiutkie i teraz są prawie identyczne jak te w lidlu.Poza tym porządek i raczej cała obsługa miła,
  • Odpowiedz
Lidl - Warszawa - Conrada 1 a jeszcze bardziej Kasprowicza 117: syf, brudna podłoga, w paletach z ubraniami wieczny burdel bo Grażyny muszą wszystko powyjmować z opakowań i porzucić luzem, wiecznie ogromne kolejki i tylko 1-2 otwarte kasy. Burdel w lodówkach, burdel w owocach.


@uhu8: Co ty pjerdolisz, chodzę tam od 4 lat xD Przejdź się do biedry na Wrzecionie to zobaczysz jak wygląda patolka xD A ogólnie syf jest
  • Odpowiedz
@Relewantna: ale jest i co? Sam plus. Jakby były dwie kasy otwarte i w jednej brzydka baba a w drugiej dupeczka to wiekszosc poszlaby do dupeczki. Bo to naturalne, logiczne i MĄDRE. Dobrze, ze ludzie wybierają estetykę, kierują się gustem i po prostu sprawiają sobie nawet tak małą przyjemnosc jaką jest zwykly kontakt przy kasie z ładną młodą osobą.
  • Odpowiedz
@Piezoreki: Lidl w porównaniu do biedry ma słabszy wybór produktów i prawie wszystkie są te dziwno- niemieckie. Wolę biedrę i kaufland (de facto niemiecki, ale nie ma tam homogeniczności jak w lidlu)
  • Odpowiedz
  • 0
@Hannahalla bylem kiedys w takiej Biedrze w Wawie (okolice Muranowa), ulicy nie pomne. To chyba najwezsza I najdluzsza Biedra w Polsce. ;) I najbardziej smierdzaca. :-[ kojarzy ktos?
  • Odpowiedz
@Piezoreki: aż z ciekawości chciałbym zobaczyć jak wyglądają wszyscy plusujący - zapewne sami DiCaprio i Bellucci... miałem okazję ostatnio porozmawiać z laską pracującą w biedrze i byłem w szoku jak mi powiedziała, że były we 3 (trzy!) na zmianie. Do ogarnięcia kasa, wykładanie towaru i odbieranie dostaw. Nie mają lekko więc może chociaż wypadałoby uszanować czyjąś pracę tak jak się chce żeby naszą ktoś szanował...
  • Odpowiedz