Wpis z mikrobloga

@sadsadasdsdasd Jak to nie? Jest przecież Arabia Saudyjska nie zlewaczała ale tam karze się np. chłostą kobiety, które przyznają się do tego, że zostały zgwałcone. Pisałem, że nie ma potrzeby zabijać kogokolwiek. Wystarczy nie dopuścić do zagnieżdżenia plemnika w komórce jajowej przy pomocy leków. Chyba, że uważasz onanizm za ludobójstwo XD11.
@kissandfly: po co mam dyskutować z błaznem, który zamiast merytorycznych argumentów wyciąga fakty z dupy nie związane z tematem? Co mnie obchodzi Arabia Saudyjska? Wystarczy rozglądnąć się jak kiedyś w Europie było.

Pisałem, że nie ma potrzeby zabijać kogokolwiek. Wystarczy nie dopuścić do zagnieżdżenia plemnika w komórce jajowej przy pomocy leków


@kissandfly: rozmawiamy o sytuacji po gwałcie, więc zapewne chodziło ci o zagnieżdżenie zapłodnionej komórki jajowej w ściance macicy. Bo
@sadsadasdsdasd
Bóg jest mężczyzną czy kobietą? Mamy patriarchalizm czy nie? Oczekujesz, że ktoś będzie kastrował mężczyzn w takim klimacie? Jesteś na coś chory? Jaką karę przewidujesz w takim razie dla siebie? Uważasz, że idiotów należało by uśmiercać np. w komorach gazowych po to aby nie zużywali niepotrzebnie pożywienia i zasobów tlenu myślącej części populacji?

Nie. Pisałem o plemniku. Ja w przeciwieństwie do ciebie znam problem, o którym dyskutuję. Obiektywnie rzecz ujmując to