Wpis z mikrobloga

Jako że mój Iphone 6S już całkowicie się zesrał, szukam nowego #smartfon Nie musi być to #ios Interesuje mnie coś, co po prostu będzie płynnie działało i nie będę się musiał #!$%@?ć na zacinanie, gdy przełączam pomiędzy aplikacjami. Nie siedzę w nowinkach technologicznych, więc kompletnie nie wiem, co teraz jest na topie. Budżet +3k. Co polecacie?
#telefony #android
  • 11
@lamiesobie: 5T faktycznie może być dobrym wyborem w niższej cenie - ma całkiem czysty system i dobre podzespoły więc nie ma tam większych zgrzytów z płynnością. Najszybszy będzie raczej Pixel 2, to już spory wydatek ale za to będzie raczej najszybszy, najdłużej utrzyma wsparcie i ma jeden z najlepszych aparatów na rynku. Jeśli nie będą przeszkadzać ci czasami drobne zgrzyty w animacjach (chociaż wygląda na to, że nie będzie to już
@lamiesobie: Ty się dobrze zastanów nad przesiadką na androida, ja zmieniłem Honora 8 na iphone'a i w życiu już nie wrócę do gównianego androida, chyba że w końcu zrobią pixela, który nie będzie się #!$%@?ł na starcie i będzie kosztował ok 2k