Wpis z mikrobloga

Serdecznie chciałbym pozdrowić 6 studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy dziś "kształcili" się w poradni genetycznej (gabinet nr 5 około godziny 10:00) Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Naprawdę, żal mi było patrzeć na zażenowanie pani doktor kiedy pytała was co to jest autyzm, jakie są objawy i przyczyny choroby, a wy studenci 5 roku nie potrafiliście odpowiedzieć na żadne pytanie.

Mam nadzieję, że się szybko dokształcicie, bo chciałbym aby mój syn jak i każdy inny pacjent leczył się u kompetentnego lekarza.

#katowice #medycyna #autyzm #szpital #studia #sluzbazdrowia niestety tym razem nie #heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
Tak się nas tresuje, czy się to komuś podoba czy nie.


@Geomemnon: Ja się nie dałam wytresować na studiach. Odzywałam się jak nie byłam czegoś pewna albo czegoś nie zrozumiałam itp. To że pyta się profesorów o wyszczególnienie tego co było nie tak w odpowiedzi pokazuje że ma się ich za autorytet. Uznaję że jak taki się zdenerwuje i nie powie nic konkretnego tzn że sam nie wie o co
  • Odpowiedz
@blondeblossom: tak tak, nie dałaś się wytresować xD ale ty masz zajebiscie silna psychikę, zawsze patrzysz w oczy gdy z kimś rozmawiasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ka_w: Jeśli nie patrzy się w oczy i na rozmówcę to to swiadczy raczej o olewaniu rozmówcy niż o silnej psychice.
Nie trzeba mieć też silnej psychiki żeby mieć swoje zdanie w temacie i je wyrazić.
Trochę nie wychodzi Ci prowokowanie bo mylisz jedno z drugim.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Wystarczy Ci 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiesz, że w jego psychice czai się strach.
Podziwiam, Ty to musisz mieć stalowe nerwy
  • Odpowiedz
@ka_w: Albo świadomość że jakiś dzieciak próbuje być na siłę zabawny i dogryzać hehe ironicznie. Szkoda że w tak nudzący sposób.
I sarkazm to odmiana ironii. Tak żebyś wiedział na przyszłość bo wymienianie ich obok świadczy o tym że niebardzo zdajesz sobie z tego sprawę.
Elo.
Bo nie ma nic bardziej usypiającego niż czytanie oklepanych tekstów. Szczególnie tych będących nieudaną próbą bycia uszczypliwym i zabawnym.
  • Odpowiedz