Wpis z mikrobloga

Zaledwie tydzień temu informowałem o tym, że #binance przekroczył 3 mln zarejestrowanych użytkowników.
Minął kolejny tydzień i... użytkowników jest już 5 000 000! # Zainteresowanie #kryptowaluty rośnie w niesamowitym tempie.
Wszystko wskazuje na to, że 2018 będzie rokiem kryptowalut (tak jak co roku Linuxa (σ ͜ʖσ))

Jeżeli nie masz jeszcze konta, to polecam rejestrację (tutaj bez refa)

Jeżeli dopiero chcesz zacząć zabawę z kryptowalutami, to zajrzyj tutaj lub przejrzyj tag kryptoporadnik
Pobierz BeCometA - Zaledwie tydzień temu informowałem o tym, że #binance przekroczył 3 mln za...
źródło: comment_1lqdKBN0BMBviyj55GNeFS3ECBuH4a56.jpg
  • 7
@BeCometA: taa 5mln a marketcap coś nie chce urosnąć, czyżby grubasy na bieżąco sprzedawały swoje krypto? Mam ogromne wrażenie że ktoś tu na potęgę doi leszczy bo wie jak to się wszystko zakończy w przeciągu 3-6 miesięcy...
@PanMihau: wielu ludzi migruje pomiędzy giełdami. Wzrost na jednej niekoniecznie musi oznaczać przybycie świeżej krwi. Myślę, że wybiegasz za daleko. Skąd niby przysłowiowy wieloryb miałby wiedzieć co wydarzy się na całym rynku krypto?

@tomosano: z tego co zauważyłem, tylko Binance jest takie wylewne marketingowo.
Kraken raportował w grudniu, że były takie dni, gdzie rejestrowało się 50 000 użytkowników.

Coinbase w listopadzie mówił o blisko 12 mln użytkownikach.
@Michaukso: nie jest wyłączona permamentnie. Są momenty kiedy jest otwarta, a czytając to tu, to tam widzę, że dużo osób koczuje na wolny "slot". Sam też piszę z wieloma osobami i monitoruję w wolnym czasie okazje. 6 dni temu padła informacja, że zamkną chwilowo rejestrację, a dzień później to uczynili.