Wpis z mikrobloga

sprawdzałem ten infakt, na czapie się pytałem ich obsługę i generalnie wychodzi na to, że jak się na jedną fakturę kupi paliwo do auta i np. płyn do spryskiwaczy, to żeby to prawidłowo rozliczyć w ich programie on-line, to trzeba to dwa razy wprowadzić, dodatkowo poradzono mi bym za każdym razem do faktury dopisywał literki a i b, tak by sobie to odróżnić
oczywiście w wersji testowej/darmowej macie możliwość wprowadzenia do 3 faktur na miesiąc , więc powyższe wpisanie będzie traktowane jako dwie odrębne faktury
i jakoś mi się to nie spodobało
#dzialalnoscgospodarcza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@notdot: Nie wiem ile tam masz tych faktur, ale jeżeli da się je złapać jedną ręką to moja firma je sprawdzi, zaksięguje, rozliczy, sporządzi deklarację VAT i pośle ja do US, sporządzi plik JPK i pośle go do US, obliczy zaliczkę na dochodowy, wszystko ładnie pozbiera w obwolutę i skasuje za to 100 zł netto.
  • Odpowiedz
@notdot: coś dziwacznie Ci powiedzieli, ja normalnie wrzucam swojej księowej fakturę z OVH na dwie niezależne usługi (serwer VPS oraz serwer dedykowany), ona mi z tego rozlicza to na dwa koszta. Wydaje mi się, ze to tak bardzo się nie rózni
  • Odpowiedz
@marahin: swojej księgowej czy przez infakt?
poza tym nie wiem czy to się nie odnosi tylko do paliwa i kosztów auta
no i normalna księgowa będzie sobie umiała to rozdzielić i wpisać, ciebie to nie powinno obchodzić
a w infakcie jak wpsujesz sam to masz dwa razy więcej wprowadzania danych
  • Odpowiedz
@notdot: w infakcie. Jakakolwiek faktura kosztowa - wrzucam cały skan i księgowa mi go obrabia. Nie wiem jak z manualnym wpisywaniem, Sorka, chyba nie wyczytałem z kontekstu :-)
  • Odpowiedz
@marahin: spoko, wiesz na próbę darmowo sobie założyłem, żeby zobaczyć co i jak
ale stwierdzam, że jak mam im płacić większą kasę to wolę u siebie znaleźć kogoś, do tego przerzucam na to biuro całą odpowiedzialność i mam w sumie spokój, mam im tylko faktury wysyłać, reszta po ich stronie, więc spokój mam, a kasa niewiele większa
  • Odpowiedz