Wpis z mikrobloga

#willakarpatia #afera #januszebiznesu

Dla niezorientowanych szybki tl;dr
1: Klientka spędzająca sylwestra w #willakarpatia pisze negatywną opinię na temat pobytu.
2: Urażony #januszebiznesu stalkuje profil klientki i odpisuje na komentarz obrażając klientkę, robiąc z niej alkoholiczkę i posiadaczkę nieślubnych dzieci (wtf?)
3: Rozdmuchanie afery
4,76 efekt Korwi... eee Streisand.
5. #januszebiznesu piszą do Biauka że ma usunąć wpis.
6. Biauek im pisze że ma ich maile tam gdzie prośby o naprawy tagów.
7: #januszebiznesu straszą Biauka sztumem.
8. #januszebiznesu zbierają żniwo swoich działań. Pojawiają się wpisy na portalach ogólnopolskich.

http://www.antyradio.pl/Technologia/Internet/Polski-hotel-msci-sie-w-internecie-za-negatywna-opinie-19588
  • 23
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fishery myślę że Pan Białekek gdzieś tam w środku kiśnie z tego że Januszera mu grozi za wpisy ludzi z pod egidy janusza pawulona siudmego gdyż chyba wszyscy lekko chodź niechętnie skiniemy głowami, że sieć jest już nieodlacznym elementem naszego życia i czy to wypok czy fb każdy odpowiada za swój wpis. ewentualnie widzę jakiś pozew cywilny dla użytkownika THC (xD) o pisanie nieprawdy w postaci #!$%@? mojej matki, ale w to
A wiecie co jest z tego wszystkiego najśmieszniejsze? Że wykopki zupełnie przypadkiem i całkowicie za friko rozreklamuja im ta budę. Byłem tam dzisiaj na tej ich stronce - hotelik całkiem przyzwoity. Pewnie nawet nigdy bym takiego nie znalazł i tak całkiem przypadkowo zarezerwowałem pobyt na majówkę z żoną i córką. Oczywiście mając na uwadze podejście właścicieli do kwestii PRu zrobiłem to poprzez booking.com i zapłaciłem kartą tak aby mieć pewność że jeśli