Wpis z mikrobloga

Czekam na przesyłkę poprzez paczkomaty. Dzisiaj dostałem smsa o przekierowaniu do innego paczkomatu. Wchodzę na maila, a tam:

Dziękujemy, Twoja paczka została pomyślnie przekierowana

Dotychczas najpierw przychodziła wiadomość, którą trzeba było potwierdzić. Pierwszy raz spotykam się z automatycznym przekierowaniem. Nie miałbym z tym problemu, gdyby nie fakt, że w okolicach mojego miejsca zamieszkania jest dużo punktów, a tutaj został wybrany dalszy. Może @paczkomaty_pl coś napiszą?
#inpost #paczkomaty #tracking #kurier #pytanie #kiciochpyta #allegro
  • 5
  • Odpowiedz
@high_hopes: nie, jeśli niechesz żeby została przekierowana to musisz opowiedzieć na mail, jeśli nie opowiesz - przekierowanie następuje automatycznie do najbliższego paczkomatu, wystarczy przeczyść maila od InPost
  • Odpowiedz
@b0b3r: Tak to powinno wyglądać. W okresie świątecznym robiłem to wiele razy i odbierałem paczki ze sklepów spożywczych czy mobilnych kurierów. Tylko, że przychodził mail i sms. Trzeba było wejść w link i potwierdzić, że nie wyrażamy zgody na przekierowanie. Dzisiaj po prostu dostałem informacje, że przesyłka została skierowana do innego i tyle. Jeden sms i mail. Zostałem poinformowany, bez możliwości wyboru.
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: Wychodzi na to, że zaczynają sobie pozwalać na więcej w stosunku do klienta. Szkoda, bo byłem wielkim fanem paczkomatów. Jeszcze dam im szanse, ale do następnej takiej sytuacji. Wtedy definitywnie przerzucę się na inną firmę kurierską.
  • Odpowiedz