Wpis z mikrobloga

@Gaston_Godin:
Donoszenie w genach :) D
I tak się własnie kończy dysksusja z lewakami, zamykanie ust każdemu, kto ma inne zdanie. Tak w ramach walki o wolnośc słowa itp. wielkie ideały. Zero argumentów, tylko taktyka zaciętej płyty i zamykanie ust. Ludzie bez honoru, rzygać mi się chce.
  • Odpowiedz
Ja bym nie chciał, żeby 100 dup mi o tym powiedziało tylko dlatego, że miałbym na sobie obcisłą koszulę i szorty, w których pokazywałbym łydki zrobione na siłowni.

@Gaston_Godin:
No to jeszcze raz, to dlaczego kobiety protestują, przeciw szerokiemu trzymani nóg/kolan w komunikacji miejskiej? Przeciez to baaaardzo daleko od tego, gdyby faceci chodzili bez gaci i pokazywali zarys #!$%@? w leginsach.
Popierasz tutaj feminaziski, z ta akcją "szerokiego trzymania kolan"?
Prosta piłka, dlaczego kobiety moga pokazywać 95% ciała i ty je jeszcze bronisz i dokładasz do tego jakieś bajeczki, że mogą to robić bez zadnych uwag facetów (w dodatku komplemnetów), a kobiety walcza z tym, że faceci siedza po męsku (trzymanie nóg razem jest niezdrowe dla męskiej
  • Odpowiedz
@Gaston_Godin:
Mowa o tym, gdy jest pełno wolnych miejsc, nie zmienaj tematu, bo unikasz wszelkich niewygodnych tematów jak tylko mozesz. Ale to ma związek z tym co pisałem, zero inetlugencji u ciebie, zero logiki u ciebie, zero honoru u ciebie. Za każdym razem dodałem specjalnie 4U "u ciebie", bo widac, że nie łapiesz prostych zdań i odbijasz piłeczkę jak 11-latek. Zrozumiałeś że u ciebie, znaczy u ciebie. Czy mam ci
  • Odpowiedz
@27er Ale wiesz, że traktowanie pytań retorycznych jak tych na serio jest jednym z chwytów erystycznych, który ma na celu poirytować oponenta?

Ktoś Cię musi nauczyć kultury w dyskusji. Rodzice i szkoła tego nie zrobili, może uda się moderacji. I wyluzuj z tym donoszeniem - nie jesteś byłym AKowcem i nie czyha na Ciebie SB.
  • Odpowiedz
@Gaston_Godin:

Ale wiesz, że traktowanie pytań retorycznych jak tych na serio jest jednym

Nie bój się, u ciebie to wynika z czystej głupoty. Uspokoiłem cię? XD

Ktoś Cię musi nauczyć kultury
  • Odpowiedz
"XD"

tylko taktyka zaciętej płyty

Zacytuję siebie :)
Na tym mozemy skończyć, bo jak widzisz, ze wszystkim miałem rację. I po cholerę było donosić cieciu malionowy XD
Potwierdziełs kilka razy brak argumentów, brak logiki, brak honoru, totalne zero. I to by było na tyle, żegnaj panie zero. Duspko boli co piz........ XDDDDDDDDDDDDDD
Zakładaj nowe konto zielonko, bo w tym życiu tez ci nie wyszło buhahhahhaa
  • Odpowiedz
najlepiej pewnie, zeby wygladaly tak

@Canio:
A wcale, że nie. Ja tylko jestem przeciwny tej obłudzie! Czyli kobiety pokazuję 75% dupy i cycków, a potem nie można im nawet komplementu powiedzieć, bo będzie molestowanie i traktowanie ich jako obiekty seksusalne. Nie ma mojej zgody na to, jak ktoś pokazuje dupę i cycki, to mam prawo to zauważyć.
Ja jestem tego zdania, że sie róznimy od siebie i kobieta ma prawo to podkreślać. Ale jak słyszę feminazistki i takich #!$%@?ó, którzy wyznają te "logikę", że kobieta moze się ubierac bardziej wyzywająco jak prostytutka, ale nie mozna z tego komentowac i należy traktować powaznie jak by była w garniturze, to sorry. Strój tez coś mówi albo podkresla. Nagośc nie mówi tego samego co pełen frak.
To raczej ty stajesz w szegeru tych, ze zaraz będą chodzić z #!$%@? na wierzchu i tez nie będzie mozna tego zauwazyć, bo: ksenofob, rasista, nazista, zacofaniec i wszystkie łątki siata + ogólnie dac mu bana i więzienie.
Proste pytanie, czy facet ma prawo iśc w leginsach bez gaci, gdzie będzie mu widać praktycznie #!$%@?, bo co te 0,1 mm zmienia XD I tak stawać w nawet gęsto upakowanych środkach komunikacji. Prosta piłka, może
  • Odpowiedz
@27er: czytając twoje wpisy wydaje mi się, że jesteś jedną z tych osób, która mówi/pisze do obcych kobiet "ale bym cię zerżnął", a potem się żali, że hurr durr to już komplementu nie można powiedzieć XD jeżeli uważasz, że te aktorki na zdjęciu ubrane są zbyt wyzywająco tylko dlatego, że pokazały plecy to chyba naprawdę jest z tobą coś nie tak XD
  • Odpowiedz