Wpis z mikrobloga

czytając twoje wpisy wydaje mi się, że jesteś jedną z tych osób, która mówi/pisze do obcych kobiet "ale bym cię zerżnął",

@linvelin:
To ci się wydaje. Ja nie widze niczego złego, by powiedziec komplement osobie, któa strojem pokazuje, że chce by ją zauważono. Za to nienawidze poprawności politycznej i obłudy.

że te aktorki na zdjęciu ubrane są zbyt wyzywająco tylko
  • Odpowiedz
Dlaczego unkasz odpowiedzi,


@27er: przestałem czytać XD nie wiem, niczego nie unikam, bo nie zadałeś mi nawet tego pytania i nie wiem, dlaczego wymagasz ode mnie, żebym w jakikolwiek sposób się do niego odnosił? XD Masz prawo do własnej opinii, oczywiście, ale nie masz prawa do zaczepiania obcych ludzi na ulicy czy gdziekolwiek i tyle, nawet mi nie odpisuj, bo nie chce mi się tracić czasu na dyskusję z betonem.
  • Odpowiedz
@27er: a to, że pogrubisz kilka zdań w długiej wypowiedzi pełnej bzdur nie sprawi magicznie, że staną się one bardziej prawdziwe i przekonujące, elo
  • Odpowiedz
niczego nie unikam, bo nie zadałeś mi nawet tego pytania

@linvelin:
Unikasz, zadałem pytanie z 3x.

że staną się one bardziej prawdziwe i przekonujące,
  • Odpowiedz
Unikasz, zadałem pytanie z 3x.


@27er: mi? XD naprawdę myślisz, że mam ochotę czytać całą dyskusję z kimś, kto używa argumentów na temat "lewaków i feminazistów"? czy myślałeś, żeby zacząć leczyć swoje urojenia?
  • Odpowiedz