Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Protoporfiryn: rozumiem, że studiujesz lekarski? U nas na farmacji nie jest tak źle, widać, że osoby które walczą o stypendium naukowe faktycznie patrzą na siebie z pod oka momentami, ale ogólnie cała grupa strasznie współpracuje i nie ma żadnego wyścigu szczurów. Wszystko zależy na jakich ludzi trafisz
  • Odpowiedz
@Protoporfiryn: jestem trochę w szoku, szczerze to myślałem, że to urban legends z tym wyścigiem szczurów. Plus jest taki, że rozeznasz się kto jest na prawdę spoko a kto jest zwykły gnój (zabrzmiałem jak dresiarz).
Studiowałem równolegle inżynierię chemiczną i trzymaliśmy się w takiej pięcioosobowej grupie z innymi chłopakami, wszyscy bardzo spoko, tu notatki pożyczą tu na liste wpiszą. No i na trzecim roku jednemu #!$%@?ło, i zaczęły się teksty że
  • Odpowiedz
Tak to wygląda niestety. U nas też pod koniec studiów zaczęli szopki odstawiać. Mieliśmy grupowy mail na który dodawaliśmy wszystkie notatki itd każdy coś publikował i pewnego pięknego dnia cztery lata notatek, slajdów, sprawozdań itd zniknęło *puf* i nie ma. Zaczęły się teksty o konkurencji na rynku pracy itd. Przykra prawda jest taka, że Ci którzy najgłośniej krzyczeli mają gównopracę albo nie mają jej wcale. Karma wraca #!$%@?.
  • Odpowiedz
Przykra prawda jest taka, że Ci którzy najgłośniej krzyczeli mają gównopracę albo nie mają jej wcale. Karma wraca #!$%@?.


@SlonaPistacja: mylisz się. Największymi #!$%@? są kujony, NO BO JA #!$%@? I SIE UCZE a oni olewacko i zaliczają nie chodząc na wykłady. TAK NIE BĘDZIE.
Tak to wygląda.
  • Odpowiedz