Wpis z mikrobloga

#bekazrapsow
Ten nowy rap co stał się taki popularny (chyba NIUSKUL się zwie?) uświadomił mi że jednak jestem stary i zaczyna się przepaść między mną a dzisiejszą młodzieżą (30 na karku).
Przecież to jest gówno niczym heavy metal.
Krs90 - #bekazrapsow
Ten nowy rap co stał się taki popularny (chyba NIUSKUL się zwie...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hatespinner: ale masz na to jakieś dowody, badania czy cokolwiek? Czy znowu chwalisz się ignorancją porownując ich do jakiegoś disco polo? Masz coś sensownego do powiedzenia na temat ich muzyki czy tylko ciągne za słówka jakiegoś piwniczaka próbującego pdbudować samoocenę wyśmiewając ludzi z powodu muzyki jakiej słuchają na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Tak poza tym, gdy mierzyli ci to niewątpliwie ponadprzeciętne IQ to wspomnieli o tym, że iloraz inteligencji to
  • Odpowiedz
Tak poza tym, gdy mierzyli ci to niewątpliwie ponadprzeciętne IQ to wspomnieli o tym, że iloraz inteligencji to nie to samo co wrażliwość muzyczna i wcale nie musi iść z nią w parze?


@ShadyTalezz: Już widzę jak traktujesz ludzi, którzy słuchają disco polo, bo 'mają inną wrażliwość muzyczną'. xDDD Słuchasz plebejskiej muzyki, nie wymagającej niczego poza zdolnością gibania się do rytmu, bo poziom tekstów to tradycyjnie żenua. No ale tłumacz
  • Odpowiedz
a jak mam ich traktować, jako gorszych bo słuchają innej muzyki niż ja?


@ShadyTalezz:

Hahahah, najpierw piszesz, że to ja rzucam słówka a potem #!$%@? takie populizmy jakbyś chciał wygrać nagrodę miss mirko. Daruj sobie, bo mamę oszukasz, tatę oszukasz ale mnie nie
  • Odpowiedz
@Hatespinner:

Hahahah, najpierw piszesz, że to ja rzucam słówka a potem #!$%@? takie populizmy jakbyś chciał wygrać nagrodę >miss mirko. Daruj sobie, bo mamę oszukasz, tatę oszukasz ale mnie nie bardzo.

jakie populizmy? Kanye West jest najbardziej wpływowym muzykiem XXI wieku, najbardziej utytułowanym muzykiem, który zadebiutował w XXI wieku i 5 najlepiej recenzowanym muzykiem w XXI wieku i takie są fakty
  • Odpowiedz