Wpis z mikrobloga

#bekazrapsow
Ten nowy rap co stał się taki popularny (chyba NIUSKUL się zwie?) uświadomił mi że jednak jestem stary i zaczyna się przepaść między mną a dzisiejszą młodzieżą (30 na karku).
Przecież to jest gówno niczym heavy metal.
Krs90 - #bekazrapsow
Ten nowy rap co stał się taki popularny (chyba NIUSKUL się zwie...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzalonyAndrzej Klocuch często uderza w takie nostalgiczne klimaty dla takiego 20parolatka, można w nim znaleźć część siebie z dzieciństwa ;)

@Krs90 no niestety, zarówno w Ameryce jak i też w Polsce rap się strasznie skomercjalizował, co nie zmienia jednak faktu, że jak się w to bardziej zagłębisz, to znajdziesz coś, co do ciebie trafi, wystarczy tylko nie podążać za ilością wyświetleń
  • Odpowiedz
@Krs90: uważaj Mirku, jak ja się złe wyraziłem o tym całym gownie to mnie zjechali ze nie jestem gotowy na taka muzykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hornysausage: a gdzie tu masz mumbling? Wszystko idzie zrozumieć przecież
@Krs90: i co jest w tym takiego gównianego, chłopaczek się dostał na harvard w wieku 17 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) nagrał kawałek mocno wpadający, w ucho, świetnie hajpujący ludzi na imprezach zgarnia hajsy prawilnie, american dream taki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam podchodzić z dystansem do takiej muzy i
  • Odpowiedz
Ciekawe ile jeszcze czarnuchów się wybije na śpiewaniu 'HAJS DZIWKI HAHAHAJS DZIWKI'. xD Rozumiem jakiś jeden Kanye West, czy inny Lil Wayne, gówno stare jak świat. Ale #!$%@?, ile można. xD

  • Odpowiedz
@Hatespinner: rap akurat jeżeli chodzi o język, tematykę i koncepty jest mocno rozwiniętym gatunkiem i wiedziałbyś to jakbyś posłuchał tego lil łejna albo kanyego westa zamiast powtarzać głupoty wyczytane w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz