Wpis z mikrobloga

#ciekawostka
Czy uważacie żółwie za powolne stworzenia? A wiedzieliście, że żółw Bertie pokonał dystans 5,48 m w czasie 20 sekund, co czyni go najszybszym żółwiem świata! Dzięki temu wyczynowi gad ten trafił do Księgi Rekordów Guinnessa w wydaniu z 2016 roku.
Dla porównania dodam, że pociąg z Małaszewicz do Warszawy jest niemalże czterokrotnie wolniejszy od najszybszego żółwia na świecie. Prędkość żółwia to około 1 km/h, a nasz pociąg obecnie porusza się ze średnią prędkością ok. 0,28 km/h - ~200 km w 30 dni i nadal jedzie... więc ta prędkość będzie nadal malała.
Nigdy więcej nie mówicie, że ktoś jest powolny jak żółw, bo można poruszać się dużo wolniej!
#gearbest #tracking i #heheszki
  • 20
@Andczej: może faktycznie przez Świnoujście jedzie :D
Ja zakładam, że on nie jedzie tylko tam stoi i czeka na kolejkę -
pomimo statusu, że opuścił Małaszewicze. Śmiać mi się chce, bo ten sposób wysyłki to jakaś patologia ;)
@Andczej: mnie najbardziej denerwuje, że to GB decyduje sobie sam jaką wysyłkę wybrać. OK rozumiem, że jakby mieli pytać tysięcy ludzi to by był burdel, ale skoro zapłaciłem za przesyłkę, a oni zmienili na darmową i to jest nie fair. Pisałem Ci już kilka razy i napiszę jeszcze raz - tym bardziej, że zamawiałem dwie jednakowe rzeczy, jedna po drugiej, pierwszą wysłali PostNL, a drugą pociągiem 5 dni później. To nie
@Soczi mnie też jak zamówię kilka rzeczy to wysyłają raz tym, a raz CN, ale wciąż nie byłbym w 100% pewny że to wina GB bo osoby które siedzą w tym od lat wiedzą co się dzieje w okresie zimy z innymi przewoźnikami i że odmowy są częste, przykładowo rok temu BG miał grubą akcje gdy przez dłuższy okres nie mieli jak wysyłać rzeczy z bateriami

@Andczej: ok rozumiem, że przewoźnicy odmawiają w szczególności Holandia, ale jak dopłacam te kilka złotych do przesyłki to liczę, że coś też dotrze w rozsądnym czasie, a nie pakują mi najtańszą formę wysyłki. Chociaż obecnie chyba bym wolał jakby dali nierejestrowaną, bo pewnie już bym ją miał.
według alipaczki tam jest xd


@Dirge91: tracking nie podaje wszystkich pośrednich statusów.
Mi też taką wybrali. To pisz po 60 dniach i czekam na odpowiedź