Wpis z mikrobloga

  • 951
Zajebiste mają zabezpieczenia w #tesco xD kasa samoobsługowa wywaliła mi komunikat o tym, że jest niby zła waga bagietki i miałam czekać na kogoś z obsługi. Zawołałam gościa, a on poszedł #!$%@? gdzieś na salę, a druga babka opuściła kasy samoobsługowe w tym samym momencie i poszła sobie otwierać zwykłą...
Kliknęłam na "logowanie sklepu", wpisałam 1111, hasło: 1111

I przeszło xD


#niewiemjaktootagowac #coolstory #truestory #hakier
Sanski - Zajebiste mają zabezpieczenia w #tesco xD kasa samoobsługowa wywaliła mi kom...

źródło: comment_rjmoKOQ0A1z8YlroresNZLXcbItOf2sc.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Sanski: Sztum wita ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Art. 267. §1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu
  • Odpowiedz
@Sanski dwa razy mi się już zdarzyło wyjść z kas samoobsługowych z zabezpieczeniem na kupionej bluzce ( ͡º ͜ʖ͡º) zapomniałam o tym, miałam dużo zakupów, a bramki nie pikały.
  • Odpowiedz
@Sanski tez znam fajnego hinta ktorego odkrylam przypadkiem, chociaz to raczej doa nieletnich i tez jest to luka w zabezpieczeniach. Zanim skasujesz alkohol, skasuj cos np 2 razy i popros pania zeby sie zalogowala i usunela. Po wszystkim pyk, nie ma juz kontroli na zakupy +18 :D
  • Odpowiedz
@Sanski jakieś pół roku po tym jak w tesco w moim mieście zainstalowali kasy samoobsługowe kupowałam tam jakieś piwo, na koniec zakupów wyskoczyło okienko, że kasjer musi potwierdzić czy jestem pełnoletnia. Przypomniało mi się, że mam kartę lojalnościową i myślę, że piknę nią, skoro już czekam. No i okienko potwierdzenia zniknęło i normalnie zapłaciłam za browar i wyszłam xD
  • Odpowiedz
@worldmaster: no tu już by trzeba być #!$%@? trochę. Wiesz myślę że wielu ludzi łamie ten przepis często świadomie lub nie- bo na przykład popdpisujesz (znam takie przypadki) NDA z klientem i logujesz się gdzieś gdzie nie powinieneś na dostępy kolegi - bo swoich jeszcze nie otrzymałeś.
  • Odpowiedz
@Sanski: Ja włączyłem debugowanie ADB w skanerze w Tesco - coś tam się nie odpaliło, albo z braku baterii weszło w recovery i tam są 3 opcje chyba.
  • Odpowiedz