Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi jeżdżących do #austria a konkretnie Serfaus na #narty #snowboard
Czy karnety są tam na okaziciela? Czy jest jak np w Polsce że robią zdjęcie przy pierwszym odbiciu i jakoś potem sprawdzają kto wchodzi XD Chodzi o to że znajomi mają dziecko i będą go pilnować na zmianę i by mogli po prostu wymieniać się karnetem zamiast kupować 2.
  • 12
@Oskarek89 raczej jest to standard, przynajmniej w teorii że robi zdjęcie i tylko jedna osoba może korzystać. W praktyce zależy od obsługi czy są czepialscy, bo działać na pewno będzie (nawet w Białce :-)) nie wiem czy to zasada ale ponoć bardziej planują karnetów sezonowych, a takie tygodniowe to machają ręką.
Czasami też ośrodki mają specjalny karnet na taką okazję ew. można zapytać bezpośrednio w ośrodku.
@Oskarek89: sam bylem swiadkiem jak gosc mial pretensje na Pasiece ze mu karnet zablokowalo a przeciez rano zona na nim jezdzila. Ze sa jedna rodzina to ten przepis ze 1 karnet 1 osoba powinien ich nie dotyczyć XDDDDD
Pizgałem z niego razem z obsługą wyciągu ( )
@Oskarek89: Serio ten system działa? Byłem w tym roku pierwszy raz w ogóle na desce właśnie w Białce i dla mnie to przeginka. Co w przypadku jak ktoś ma 2 kurtki do jeżdzenia. Przecież po ryju w kasku i goglach to nic nie wykryją :D.