Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@marcinxx3: to niech #!$%@? zaczną. To jest nie do pomyślenua, że w XXI wieku w centrum europy takie akcje sie #!$%@?. W uk kary zaczynają się od miliona funtów i menedżerowie srają pod siebie, żeby bhp było na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
@szurszur to jest wypadek ciężki, a wiec to wystarczy, żeby zawiadomić prokuraturę i inspekcje pracy wiec na pewno ludzie za to bekną
@CichyGlosZTyluGlowy a czemu BHPowiec ma za to odpowiadać? może on wykonał szkolenie WSTĘPNE, a to że mało z niego wyniosła to nie jego sprawa. W dodatku jest jeszcze szkolenie stanowiskowe za które odpowiada brygadzista czy inny taki i to on powinien zaznajomić osobę z ową maszyną
  • Odpowiedz
ja znam przypadek goscia, ktory pracowal na wysokosciach przy jakims cieciu galezi, tez bez zabezpieczen. Pewnego razu braklo szczescia, spadl i szybka smierc mozgu. W szpitalu zostal wylaczony po paru dniach. Prywaciarz oczywiscie #!$%@?, umowa na dzielo czy inne gowno, rodzina nie ma sie czego chwycic i sprawa trafi do sadu.
  • Odpowiedz
Relacja jak z Russia Today. Opierasz cała historie na zeznaniach jednej osoby.


@macio32155: Przecięz chyba napisąłem, ze to jest wpis na podstawie jej relacji i potem zwracałem uwagę, że tak nie musi być? Jak niby miałem dac wersje drugiej strony skoro nigdzie jej nie ma? Wytłumacz mi to.
  • Odpowiedz
Nie znamy faktów z drugiej strony, ale trzeba by było to nagłośnić by prokuratura się tym mocno zajęła i wyjaśniła. Jeżeli jest tak jak to tu opisane to by #!$%@? tego właściciela aż po pachy.
  • Odpowiedz
Przede wszystkim skoro jest obowiązek szkoleń BHP to żaden pracodawca nie powinien dopuścić do pracy pracownika, który nie rozumie języka w którym przeprowadzone jest szkolenie BHP. Większość Ukraińców nie zna polskiego, a pracują po "szkoleniu" w j. polskim- na zasadzie pokazywania, no bo jak inaczej ma coś zrozumieć?


@PC86: Ona mówi niby, ze polski rozumie, ale mówiła o braku instruktażu. Ale tez widizałem filmik ze szkolenia po polsku i widać
  • Odpowiedz
Na lokalnym portalu pisze że rozcinanie tej pralki trwało 40 minut a nie że czekali na kogoś. Strasznie dużo niejasności. Najlepiej poczekać na ustalenia śledczych zanim zlinczujecie właściciela.


@CocoJumbo20: No ja nie przesadzam i t pisałem, że to jej relacja i mi się ten motyw wydaje dziwny.
  • Odpowiedz
@szurszur: Zajebiscie dzieki za VK oczywiscie plusik taki content krwawy uwielbiam.

A co do ukra to januszex powinien beknac, #!$%@? kto to widzial zero BHP, przeszkolenia obslugi z maszyna i osoba kazda osoba powinna wiedziec jak takie urzadzenie wylaczyc w razue wypadku. Tam powinien wejsc prokurator i dobrac mu sie do dupy tak zeby sral na kolorowo.
  • Odpowiedz