Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FrasierCrane: dlatego parę komentarzy później napisałem o polskich menago i o tym że w sumie kluczową rolę odgrywa jak bardzo zarząd z zagranicy jest w stanie kontrolować to co się dzieje w firmie
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz zgłaszasz, potem wchodzi pip na halę produkcyjną i pyta pracowników co nie działa w obecności #!$%@? szefostfa, które potem z mściwości szuka haka na takiego gadatliwego pracownika. A jak się szuka na siłę to się w końcu znajduje. Brzmi bzdurnie? Niestety to prawda.
  • Odpowiedz
jak i u mnie w firmie. 7 lat pracy z maszynami i zero szkolenia, zero papierów, że wolno mi korzystać z maszyn, które także krzywdę zrobić mogą. (...) Takie są polskie przedsiębiorstwa właśnie panowie i panie - Januszostwo, chciwość i masowe łamanie przepisów bhp.

@WinoGrzybowe: A ty od 7 lat to tolerujesz i sam utwierdzasz Januszy, że tak można
  • Odpowiedz
@mexi chłopie na wojnę z dużym przedsiębiorstwem nie chodzi się samemu. Trzeba być solidarnym a u mnie takich ludzi brak, więc ze strajku nici, mimo, że wiele razy namawiałem ludzi do stawiania oporu to każdy się boi. Stawiać samemu to się można Januszom z małego sklepiku a nie właścicielom kilkusetosobowej firmy. Myślisz, że pip nie weźmie łapówy? W dodatku od kolesia któremu skapują 6-cyfrowe sumy na konto co miesiąc. Czemu ci
  • Odpowiedz
@WinoGrzybowe: czyli od 7 lat ryzykujesz zdrowiem i życiem i ci to nie przeszkadza. Nie przeszkadza ci to nawet w takim stopniu, że nie rozważasz zmiany pracodawcy.
  • Odpowiedz
@drzemol nie, nie, nie... Mi o to samo chodzi właśnie. Cały film z resztą pokazuje podejście do człowieka. I w sumie nie wiem, czy poza sprzętem cokolwiek się zmieniło
  • Odpowiedz
Na logikę , ratownicy medyczni nie dysponują piłami , jak juz to Straż Pożarna. I to oni decydują kiedy ciąć a kiedy nie i na pewno nikogo nie pytają o pozwolenie.W tym przypadku rozcięcie tej maszyny bylo bardzo ryzykowne dla życia strażaków. Jakby właściciel nie poinformował o zagrożeniach i strażakom coś by się stało to co wtedy też by była jego wina? Skąd Ukrainka wiedziała ( skoro krzyczała z bólu) kto wypowiedział
  • Odpowiedz