Wpis z mikrobloga

Mirki, kumplowi zdechł telefon, szuka czegoś do 600zł, warunek, że musi być nowy i z możliwością kupna normalnie w sklepie, a nie z Tajwanu, gdzie dojdzie za 3 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma po prostu chodzić sprawnie. Myślałem o Xiaomi Redmi Note 32/3GB, na upartego może Huawei P9 Lite by się załapał. Czy polecacie coś konkretnie, czy taki Redmi będzie spoko? Nie miałem szczerze mówiąc w ręce, ale P9 i P10 które znam były okej :). A może coś zupełnie innego?

#android #smartfon #telefony #xiaomi #huawei #kiciochpyta
  • 14
@Odczuwam_Dysonans: RN jak najbardziej na plus, jestem dość wymagającym, choć nie grającym użytkownikiem smartfonów. Bateria świetna, system ani razu nie zawiesił mi się na więcej niż sekundę. Jedynie przeciętny aparat, ale do zdjęć dokumentów etc. wystarczy w zupełności.
@Odczuwam_Dysonans: W tym przedziale to w sumie do wyboru z Xiaomi są głównie kandydaci Redmi 4x i większy Redmi Note 4.

U nas co prawda raczej zakup przez internet wchodzi w grę, a nie normalnie w sklepie stacjonarnym, ale jak mieszka gdzieś w pobliżu to może wpaść do siedziby ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MiSpot: bardziej chyba chodzi o raty, rachunek i żeby nie kupować cholera wie skąd ;). Widzę, że w Krakowie, jak zawsze, nie ma nic w normalnych pieniądzach, więc pewnie i tak się skończy wysyłkowo.
@hieronimgieroslawski: dzięki, też fajny w tej cenie. Ale myślę, że jak ZIAJOMI, to szarpnie się te 7 dych ekstra (patrząc na ProLine) na Note'a 4 :)
Note 4 trochę duży bez pokrowca nie poręczny bo strasznie śliski Jak będziesz brał szkło to najlepiej markowe bo to całkiem tanie szybko się odklei ale na krawędzie 2.5D nie ma mocnych. I jeśli zależy ci na multitaskingu aplikacji w tle to pomimo aktualizacji do miui9 to i tak trzeba skonfigurować nakładkę w ustawieniach pod siebie.
@aanndrzej: kiedyś będę musiał porzucić Xperię SP, może pomyślę o czymś takim ;) z tego, co wiem, decyzja o przejściu z MediaTeka na Snapy była bardzo trafiona.
Jedyne co mnie osobiście w nim nie pasuje, to bylejaki aparat... No, ale zanim SP padnie, to jeszcze trochę czasu minie, może do tej pory wyjdzie coś jeszcze ciekawszego :D. Chociaż czule myślę o P10 Lite...