Wpis z mikrobloga

Dalej meczymy Honde FVR 750R RC30 :) wymieniony olej 10w40 pelen syntetyk, filtr, plyn chlodniczy, rozebrane zaciski, gazniki do myjki ultradzwiekowej :) problem z zaciskami, bo tloczki sa tak zapieczone, ze nic nie ida :D jeszcze wlasciciel stwierdzil, ze mozna by sprawdzic luzy zaworowe, wiec trzeba bedzie zlac plyn chlodniczy XD przynajmniej sie uklad przeplucze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle #motocykleboners #vintagemachines
Dymass - Dalej meczymy Honde FVR 750R RC30 :) wymieniony olej 10w40 pelen syntetyk, f...

źródło: comment_kN0t5uzzCFApjg2Obbl1HiY49Vjlp7vQ.jpg

Pobierz
  • 19
via Android
  • 0
@Gixaar tu widzisz taka jakby dodatkowa zebatke, na moim zdjeciu tego elementu nie ma. Tam byla mozliwosc wkrecenia jakiejs srubki, aby skasowac luzy zarorowe. Dokladnie nie wiem na czym to polega i jak to ma dzialac. Nie wiem tez co to jest kasacja luzow (nie jestem zajebistym mechanikiem, raczej pasjonatom). Nie wiem czy to ma automatycznie ustawiac luzy czy co :/
Dymass - @Gixaar tu widzisz taka jakby dodatkowa zebatke, na moim zdjeciu tego elemen...

źródło: comment_RIUM6ytw9C5ul71HfOJ4CGIdCqxmIbmJ.jpg

Pobierz
@Dymass:

Aż sobie poszukałem o co chodzi.

"The camshafts are driven from a gear located in the middle of the camshaft. This driven gear is actually a driven gear and a preload (a.k.a. scissor gear). The preload gear does just what it says. A small C-shaped flat spring hidden between the gears and pinned to each gear preloads the driven gear so the driven gear is in constant contact with the
via Android
  • 0
@Gixaar wiesz co jest najlepsze? Jak juz skoncze ja skladac, zapotamy jej Ignitecha, mape HRC, i zalejemy ja avgasem, przeciez dzieciaki na swoich plastikach sie zesraja XD