Wpis z mikrobloga

Mireczki przymierzam się do Wieśka na zimowe wieczory, ale że #cebulamotzno to wyszukiwanie zacząłem oczywiście od najniższej ceny. Można go wyrwać już za jakieś 30 zł, ale bez kodu czyli możliwości zalogowania do jakiegoś GOG. Co to w praktyce oznacza? Gram w coś raz na 5 lat, więc nie jestem zbytnio obeznany #gry #wiedzmin3 #wiedzmin
  • 15
@szuwarek: zapłacisz 30 złotych, dostaniesz dostęp do konta, a potem sprzedający zmieni hasło i sprzeda następnemu ;P jak żal Ci 100 złotych za grę dostarczającą ~80h rozrywki to po prostu ukradnij ją z ThePirateBay zamiast płacić 30 złotych z których twórca nie zobaczy ani grosza
@szuwarek: Jak bez możliwości zalogowania się do GOG, przecież to ich platforma tak jak logujesz się do steama żeby pograć. Czyli co gość Ci uploaduje instalke? XD

Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu błagam
@szuwarek ZWROTY Brak prawa zwrotu - gra jest bez folii zabezpieczającej.

Nie znam się na tym, chce tylko przestrzec - aukcja jest oznaczona jako nowa, polskie prawo zezwala na coś takiego, jeśli produkt ma bodajże do 6 miesięcy od kupna, a skoro nie ma na płycie folii, to chyba ktoś kupił grę, zainstalował, przeszedł i pewnie teraz sprzedaje
@chciwykrasnolud: To akurat wiem ze DRM free GOG i nie musze sie logowac. Zdziwil mnie fakt ze ktos sprzedaje klucz do ktorego nie masz dostepu, chcialem sie upewnic ze dobrze zrozumialem :D

dzieki

@vckm: > jaka cebula w ogóle xD
Dzięki xD Pisałem, że się nie znam, jeśli widzę coś na półce za 30zł i za 100zł a wygląda niby na to samo to się zaczynam zastanawiać... Chcę to zrobić jak trzeba żeby nie było ( ͟ʖ)