Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #fitness #silownia moja rozowa chce zebym schudl.... mowi ze jej to nie przeszkadza ale jak jem jakiegos burgera albo pizze to mowi mi ze jestem #!$%@? grubasem albo jak sie klocimy to to samo.... w sumie jak zaczalem z nia byc to bylem mega chudy a podczas zwiazku z nia przybylo mi 8 kilo XD a ja raczej jestem osoba ktora nienawidzi diet i tym podobnych xd nie jem w sumie jakos mega niezdrowo zdarzy mi sie z dwa razy w tygodniu wyprawa na fast foody no i no xd a tak to zdrowo
  • 18
@sexi_macius2007 no coz skoro mowisz tu o 8 kilo roznicy to tak naprawde w w 2 - 3 miesiace na spokojnie idzie to zrzucic, moze nie trzeba tu mega diet wystarczy odstawic fasfoodowe zarcie / napoje gazowane / jedzenie przed zasnieciem i zobaczysz po 2 tygodniach jak wtedy sytuacja wyglada.

Najwiekszy problem jest w tym zeby sie trzymac tego. Fajnie sie o tym pisze , ciezko wykonac.
@Adamus56: strasznie marne, skoro musisz braki w swojej wiedzy maskowac argumentami ad personam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChoNoTu: od lat wiadomo ze to #!$%@? typu nie jedz po 18 czy nie jedz przed snem to bzdura - liczy sie bilans kcal i tyle, zjesc przed snem trzeba chocby ze wzgledu na regeneracje w trakcie snu, byle sie nie #!$%@? jak dzika swinia bo sen bedzie #!$%@?.