Wpis z mikrobloga

Kurcze, ja chyba niezbyt przepadam za cyberpunkiem, ponieważ "Ghost in the Shell" uznałem za gniota totalnego, ale mimo wszystko postanowiłem nie skreślać tego gatunku i dać mu jeszcze jedną szansę.
Tak więc wybrałem się na "Blane Runner 2049" z nadzieją, że spodoba mi się to dzieło i się zawiodłem jak cholera, ponieważ dla mnie to słaby średniak.
Widocznie #cyberpunk nie jest dla mnie i tyle, a "Transformers", to tylko wypadek przy pracy, który mi się spodobał.

Jeśli chcecie wiedzieć co mi się nie spodobało, to zajrzyjcie na mego bloga, aby przeczytać moją recenzję

https://filmowyjanusz.wordpress.com/2017/10/23/blade-runner-2049/

PS Jest już w wypożyczalni dobra wersja runnera.


#filmowyjanusz (to mój tag) #film #filmnawieczor #scifi

Co sądzisz o "Blade Runner 2049".

  • Genialny 26.0% (56)
  • Dobry 35.3% (76)
  • Średni 9.3% (20)
  • Słaby 5.6% (12)
  • Nie widziałem/am 23.7% (51)

Oddanych głosów: 215

  • 22
@hacerking: Kurde, jak można porównywać Transformers do BR2049? I jeszcze uważać, że ten pierwszy jest lepszym filmem uważając się jednocześnie za krytyka filmowego (który, swoją drogą, nawet nie ogarnia czym jest Cyberpunk :/ ).
Weź Ty w końcu posłuchaj ludzi i przestań się tu co chwilę wpierdzielać z tym pseudo recenzjami na poziomie upośledzonego gimnazjalisty...
@hard1: Wiedziałem, aby napisać, że to żart.
A co do transormersów, to są dobre odmóżdżające filmy, więc trzeba być idiotą, aby uważać je za słabe, bo idealnie spełniają swoja rolę.
@hacerking: No, na RottenTomatoes średnia ocena Transformersów nie przekracza 20%, więc faktycznie świetna seria.
Tymczasem BR2049 ma 87%, ale przecież tam sami idioci siedzą, co nie?