Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy syn (lvl 3.5) obudził się z płaczem.

Wchodzę do pokoju, przytulam, pytam "co się stało".

Syn odpowiada: "BOJĘ SIĘ POTWORA"... I nie patrzy przy tym na mnie, tylko na ścianę nad moim ramieniem. Trochę #creepy .

Tak BTW - skąd dzieci biorą te historie?! Na pewno nie ode mnie, ani nie od żony. Kontrolujemy, co ogląda w TV. Panie w przedszkolu są młode, sensowne i rozsądne... A ten od paru dni bez przerwy się boi potworów?!

#tatacontent #dzieci
  • 58
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek dzieci tak mają. Mój w łóżku w srodku nocy boi sie robota, i przylatuje do nas spać albo żeby ktoś z nim. Nie wiem jakiego, nie wiem skąd, zwłaszcza że sie robotami w dzień bawi i sie ich nie boi, i sam nie pamieta o co mu w nocy chodziło
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: to jest lęk pierwotny, z czasów gdy człowiek mieszkał w jaskini, jest głęboko zakorzeniony bo był warunkiem przeżycia i ma go każdy, chodzi o lęk przed zjedzeniem przez dzikie zwierzę
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: jest teoria, że dzieci do któregoś roku życia mogą przejawiać zdolności esperskie, które zanikają potem

Albo nie kontrolują dobrze podświadomości i jak sobie raz wyobraża ze cień na ścianie to wilk to im to utyka w głowie niczym przy paraliżu przysennym

Wiesz, jedno z tych dwóch.
Ale daj znać jakby wykazywał minimalną telekinezę
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: Ja do dzis pamietam jak za gówniaka ucieklem z domu z placzem bo wydawalo mi sie ze sciana sie pali. Starzy w szoku. Nic sie nie paliło...

Nie mam pojęcia skąd mi się to wzieło. Było jasno, normalny dzień, nie spałem wiec nie był to koszmar.
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: słyszałem o teorii która wiąże się z pewnymi wierzeniami że ludzie inkarnują się po śmierci w innych ludzi w rodzinach z perspektywami adekwatnymi do ich rozwoju świadomości w poprzednim życiu. Były nawet przypadki dzieci które pamiętały język z poprzedniego wcielenia lub przypadek jednej dziewczynki która pamiętała swoje samobójstwo. z reguły rzadko się to pamięta a jeśli to bardzo szybko zanika ale są wyjątki od reguły. wg. tej rtelacji może
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: Z filmów mimo wszystko... Jak byłem mały to przybiegałem do rodziców co noc. I zawsze goniły mnie Critersy. Najgorzej, że 30 lat później te #!$%@? dalej mnie ganiają. Tyle tylko, że już nie biegam do rodziców, a np. do lodówki, albo do kibla.


  • Odpowiedz