Wpis z mikrobloga

Co do mojego dzisiejszego wpisu o tym, że napisałam do zleceniodawcy mojego zleceniodawcy z ofertą...

Podpisał ze mną umowę xD
Gość się ucieszył, bo okazało się, że ta firma, której zlecał teksty (bo dorywczo zajmuję się pisaniem), nie zawsze oddawał na czas to, co ten zamawiał. Pewnie wynikało to z tego, że ten mój aktualny zleceniodawca ma milion innych firm, które obsługuje i nie zawsze ta była priorytetowa.

Także mam 2 razy wyższą stawkę niż miałam xDD
Pijcie ze mno kompot.

#pracbaza #oswiadczenie #praca
  • 72
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson moja znajoma zatrudniła się w robocie, gdzie pozyskiwali klientów, co prawda była to umowa o pracę, no ale #!$%@? swiezakow równo, bo tacy nie wkreceni jeszcze w biznes pozyskiwali tych klientów na miesiąc całkiem sporo, a po 3 miesiącach nie przedluzali im umowy i szukali kolejnych jelopow.
I to jest dopiero wyzysk.
Biorą do pracy takich, którzy zupełnie się na tym nie znają, dają im prawie najniższą krajową, tacy naklepia im
  • Odpowiedz
@UowcaTroli: @sh2dov: @michael94: @mazsynojciec: @novyr9: @PorryHatter: @mahisna: @Krzakol: @kasa:


jet 6 godz. temu via Android
@BrittaAndersson w jaki sposób się zorientowałaś? Gość przesłał maila z oryginalnym zleceniem?

BrittaAndersson 6 godz. temu
@jet: znalazłam na portalu ogłoszeniowym jego ogłoszenie sprzed kilku miesięcy, w którym przedstawił swoją ofertę.
Link

Kontakt do drugiego zleceniodawcy został pozyskany legalnymi środkami - z jakiegoś portalu ogłoszeniowego, a nie
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson :

Napiszę się tym samym co napisałem przy poprzednim poście:

Branża TSL here.

1. Ok, kar umownych teraz nie masz a liczysz się z tym, że to koniec współpracy z obecnym zleceniodawcą? Dla jednego zlecenia za lepszą kasę warto to burzyć?
On takich klientów może mieć 500 a Ty przejmując jednego myślisz, ze Boga za nogi lapiesz a tak na prawdę odcinaszdie od potencjalnie długiego i dobrego źródła dochodów?

2. Miej
  • Odpowiedz
@domel_radom: uwielbiam w branży TSL jak jakiemuś gównospedytorowi zdaje sie ze może wejść do mojego klienta. Szybko mu się ta bajka burzy ;)

a co do @BrittaAndersson to mam nadzieje że twój obecny pracodawca dojedzie się możliwymi konsekwencjami prawnymi ( jeżeli ma taką możliwość ) lub zrobi czarny PR w branży
  • Odpowiedz
Ale ból dupsk xD @BrittaAndersson: Gratuluję i dziękuję za spowodowanie tego teatru #!$%@? i hipokryzji wśród wykopków. Tak to HURRR DURRRR WOLNY RYNEG, ale jak pracownik wykorzystuje ten rynek, żeby polepszyć swoją sytuację to włącza się tryb hipokryzji xD
  • Odpowiedz
@lewactwo: wolny rynek nie wyklucza przepisów o nieuczciwej konkurencji, jak ktoś wyżej napisał. Wykorzystanie informacji o stawce, żeby zaproponować mniejszą to proszenie się o kłopoty.
  • Odpowiedz
@kasa: O i jeszcze wykopki bronią jakichś złodziejskich i lewackich przepisów ograniczających WOLNY RYNEG! Wolny ryneg z regulacjami to jest SOCJALIZM!!!!!1111!!!!!
  • Odpowiedz
ale hurr durr w komentarzach. pracodawca dyma pracownika - wszystko spoko, wolny rynek; pracownik dyma pracodawce. hurr durr, #!$%@?, zrobic czarny PR, powiesic! xDDDDDDD kazdy orze jak moze, na tym polega kapitalizm. od kiedy to obowiazuja dobre maniery w biznesie? czy pracodawca placi dobrze, jak go stac? nie, dyma ile sie da, ile pozwala mu rynek/pracownik.

na wykopie to chyba sami prywaciarze, w sumie z nudow trzeba gdzies zabijac czas.
  • Odpowiedz