Wpis z mikrobloga

Co do mojego dzisiejszego wpisu o tym, że napisałam do zleceniodawcy mojego zleceniodawcy z ofertą...

Podpisał ze mną umowę xD
Gość się ucieszył, bo okazało się, że ta firma, której zlecał teksty (bo dorywczo zajmuję się pisaniem), nie zawsze oddawał na czas to, co ten zamawiał. Pewnie wynikało to z tego, że ten mój aktualny zleceniodawca ma milion innych firm, które obsługuje i nie zawsze ta była priorytetowa.

Także mam 2 razy wyższą stawkę niż miałam xDD
Pijcie ze mno kompot.

#pracbaza #oswiadczenie #praca
  • 72
  • Odpowiedz
@kasa: Zachowanie @BrittaAndersson może zostać uznane przez sąd za czyn nieuczciwej konkurencji w rozumieniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Art. 3 tej ustawy definiuje czyn nieuczciwej konkurencji m.in. jako działanie "sprzeczne z dobrymi obyczajami" jeżeli narusza interes innego przedsiębiorcy. Ustęp drugi tego artykułu wprost wymienia przykładowo "nakłanianie do rozwiązania umowy" jako czyn nieuczciwej konkurencji. Patrząc nawet na komentarze tutaj można mieć wątpliwości co do zachowania dobrych obyczajów. Tutaj op
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: Akurat kojarzę trochę branże copy i uwierz że jak twój pracodawca będzie chciał to popisze po kilku grupach na fb, bardzo sporych i narobi Ci problemów z przyszłymi klientami,

Ja co prawda nie jestem copy, ale nie raz miałem okazję podebrać klientów moich zleceniodawców, ale tak się po prostu nie robi, pomijając nawet smród który będzie się za tobą ciągnął. Jak chcesz lepszą robotę to ja znajdź, a nie
  • Odpowiedz
@CCCCC: przecież napisała że znalazła maila do tej osoby, czyli pewnie dostała przesłaną wiadomość. Jeżeli trafiła by z ogłoszenia to faktycznie nie jej wina.
  • Odpowiedz
@CCCCC: W momencie gdy się dowiedziała, przy respektowaniu porządnej umowy - koniec rozmowy. A moralność każdy ma swoją ;> Ja jako jej przełożony uznałbym to za chamski ruch.
  • Odpowiedz