Wpis z mikrobloga

Zajebisty początek roku... Wracałem do pracy za granicą i w czasie jazdy słyszałem dziwny dźwięk spod maski jakby syczenie powietrza. Podpiąłem komputer i wywaliło stary błąd klap kolektora za którego usunięcie rok temu musiałem wydać 1000zł. Po wizycie w warsztacie wyszło że za syczenie była odpowiedzialna rura intercoolera która musiałem uszkodzić zaczepiając o jakiś krawężnik. A błąd klap wirowych był spowodowany wyrobieniem sie złącza nastawnika z klapami. To kosztowało 40zł a jak sobie myślę że poprzedni mnie naciągnął na wymianę klap za 1000zł bo sie wyrobiło coś za 40zł to mnie coś strzela... Jeszcze za zrobienie tych dwóch rzeczy które jakbym miał kanał to bym sam zrobił bez pocenia się mechanik podliczył 300zł.. taniej w DE mi by to wyszło naprawić. #gorzkiezale #mechanikasamochodowa
  • 4
@ScaRRyMaN: Akurat że kalpy zostały wymienione to wiem bo sam widziałem rozkręcony silnik. A że dziś serwis mnie podliczył po mega wysokiej stawce za robotę to no cóż. Uroki nagłych napraw w trasie :/ Dobrze że chociaż znał ten problem i wiedział że to to.