Wpis z mikrobloga

Brąz to jest piekło z którego nie da się wyjść. Od czasu rozpoczęcia presezonu idę do góry, dochodzę do eliminacji na srebro po czym seria porażek i brąz III, znowu wracam do eliminacji na srebro i tak w kółko. Już czwarty raz od listopada wychodzę z brązu III ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#leagueoflegends #gozkiezale
  • 47
@prawilnyStulejarz: gram supportem, często mam tak, że bot ładnie idzie ale top albo mid dają ciała. Potem już snow ball mnie przywala. Na większości postaci którymi gram w LOL sumo mam performance Plat/Gold. Raczej daję radę.
@robizx: Oczywiście, że się da. Ja generalnie jestem dość słaby, gralem kilka lat ze znajomymi czy dziewczyna powiedzmy tak casualowo 4fun w bronzie i niskim srebrze. Jak im sie juz znudzilo to troche przysiadlem, ogarnalem buildy, skupilem sie na 2 rolach i w pare tygodni poszedlem sobie z bronzu I do golda I, mimo wszystkich afk'erow, trolli czy zwyczajnych debili.
@prawilnyStulejarz: Próbowałem. Grałem na mid długi czas i wtedy z kolei to bot albo top dawali dupska. Może jungle albo ADC powinienem spróbować. Mój szwagier (lvl 12 xD) nic nie ogarnia, biega po jungli jak #!$%@? i skończył w złocie ;/
@robizx za czasów s3 jak wchodziłem do diamentu, to prawie każda gra w której nie grałem na topie/midzie była jak za karę. Masterowałem wtedy Kennena bo miał duży potencjał do karowania. Jako support nie jestem w stanie za dużo zrobić więc ciężko wyjść z brązu
@robizx: o.O
Poprostu jestes slaby. Daje 100zl ze - 1. #!$%@? linie za kazdym razem.
2. NAPEWNO nie potrafisz pomoc ADC z farma pod wieza.
3. Nie ogarniasz linii.
4. Robisz zle buildy
5. Zle dobierasz postacie.
Sorry, ale gralem kiedys z paroma silverowymi supportami i KAZDY zle sie budowal, nie umial pomoc z farma, nie ogarnial linii.
Nie wspomne o tym ze z supportami ponizej platyny zwykle wygrywam w vision
1. Porównujesz support z topem xD
2. Zobaczyłeś jeden build z warmogiem i wystawiasz opinię (do większości nie możesz się przyczepić więc wybrałeś skrajny)
3. Moje itemy na supporcie są jak najbardziej przydatne (rozejrzyj się po pro buildach)
4. Jesteś niesłowny
Wniosek, Twoje opinie w tym wątku są nic nie warte.
@robizx: Nie gadaj z tym niedorozwojem bo Cię sprowadzi do swojego poziomu. Taric to nie jest postać na brąz/silver/gold gdzie Twój ult musi zostać dobrze wykorzystany. Jak już chcesz grać supportem to graj Janną bo tym nic nie musisz robić w sumie tylko dawać shieldy. Albo bierz Sonę i buduj się pod AP.