Wpis z mikrobloga

Brąz to jest piekło z którego nie da się wyjść. Od czasu rozpoczęcia presezonu idę do góry, dochodzę do eliminacji na srebro po czym seria porażek i brąz III, znowu wracam do eliminacji na srebro i tak w kółko. Już czwarty raz od listopada wychodzę z brązu III ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#leagueoflegends #gozkiezale
  • 47
@robizx: w większości gier budujesz redemption i mobilitki. nie wiem po co w sumie. aegis jest okay. w niektorych grach robisz itemy, ktore daja statystyki tylko tobie, a ty nie jestes najwazniejsza osoba, najwiekszym zagrozeniem dla przeciwnika, to spirit visage, warmog czy inny thornmail ci zbedne.
mam wrazenie, ze lecisz z automatu i nie zastanawiasz sie co i dlaczego budujesz.
stanowczo za duzo umierasz, pewnie chcesz zbyt duzo forsowac i zabijac.
@Mega_Smieszek: Właśnie jak gram Janną albo Soną, to te postaci są tak łatwe, że się wręcz rozleniwiam podczas gry i tracę focus. Szczególnie Soną. Zdarzają się drużyny nawet w brązie tak zgrane, że mecz to wręcz poezja. Potrafią skorzystać z ulti Tarica, ale to zdecydowana mniejszość. Może bez kitu przerzucę się na bot/jg póki co. Dzięki za radę.
@eyd1: No i dla takich opinii piszę tu czasem posty. Dzięki, to bardzo uświadamiające co napisałeś. Umieram dużo, bo staram się brać na siebie dmg, który jest wymierzony w adc, w końcu support tank. Zepnę bardziej dupę i może w przyszłości zagramy jakiś fajny mecz. Dzięki!
@robizx Jak masz ochote to odezwij sie na privie. Moge kiedys poogladac jak grasz i sprobowac ogarnac jakie robisz bledy. Tylko musisz byc otwarty na konstruktywna krytyke i nie obrazac sie jak powiem ze cos robisz zle. Braz brazem ale jakbys robil swoje dobrze to bys juz dawno z niego wyszedl. :)
@Talvi: Świetnie. Będę pewnie grać dzisiaj wieczorem. Chętnie wysłucham krytyki i dobrych wskazówek. Ogólnie zawsze doceniałem konstruktywną krytykę, a jestem już też za stary na obrażanie się ( ͡º ͜ʖ͡º)
@grzela52: odradzam coaching w tak niskiej dywizji. LS na przykład ma cenę $911 dla bronze i $300 dla silverów i goldów bo twierdzi, że nie chce mu się coachować takich graczy xD lepiej skupić się na poprawie podstawowych rzeczy takich jak trading, csowanie jak nie grasz suppem, wardy, odpowiedni recall time itd., podstawy wystarczą żeby wyjść z brązu/silvera

@robizx: oglądaj swoje replaye i popatrz na youtube na kanal na przykład