Wpis z mikrobloga

Jak co roku beka z ludzi, którzy słuchają 'Trójkowy Top Wszech Czasów' czyli ranking utworów anglojęzycznych oraz koniecznie rockowych, bo przecież inne gatunki muzyczne nie istnieją. xD Co tam Mozart, Beethoven, jazz, muzyka instrumentalna, czy filmowa bo liczą się tylko brytyjskie przyśpiewki rockowe. Jakby to się nazywało 'Rockowy Top Wszech Czasów z UK i USA' to bym to zrozumiał, ale skoro udają ranking najlepszych utworów ever to jest to po prostu żenujące. Jeszcze sprawdzałem kiedyś i to nie jest tylko wina słuchaczy bo nawet w propozycjach utworów na które można głosować nie ma innych gatunków muzycznych, a jeśli są to szczątkowo. I co roku klepią te same anglojęzyczne przyśpiewki o schodach do nieba, braciach w armii czy jakichś cygańskich rapsodiach. Co roku te same utwory, ten sam ranking, hermetyczne to jak nie wiem, nudne i bez sensu, ale Janusze muzyki emocjonują się czy usłyszą U2 na miejscu 6. czy 7. a potem klaszczą. xD
#muzyka #topwszechczasow #oswiadczenie #rock #bekazpodludzi #heheszki
  • 65
  • Odpowiedz
@Scorbix16: coś sie przyczepił do "anglojęzycznej"? Zadałeś sobie trochę trudu i przejrzałeś notowanie? Zweryfikuj najpierw o czym chcesz napisać, bo #!$%@? jak potłuczony.
  • Odpowiedz
@Scorbix16: gdybyś chciał wiedzieć to zasady są takie że w liście do głosowania są te utwory które były na liście przebojów trójki. Na listę przebojów trójki trafiają utwory zaproponowane przez redaktorów radia więc owszem są one subiektywne. Jednak nie wiem dlaczego masz ból dupska skoro nazywa się to TRÓJKOWY Top Wszechczasów. Poza tym chyba nie jest w tym nic dziwnego, że co roku jest to samo skoro jest tam 100 utworów
  • Odpowiedz
@Scorbix16: Ale powiedz mi, czy jak idziesz na noworoczny koncert wiedeńskich filharmoników, to też wymagasz, żeby on się nazywał "Noworoczny Koncert Muzyki Poważnej", bo jak nie, to spodziewasz się usłyszeć tam disco polo? Czy to jednak normalne, że w filharmonii usłyszysz muzykę klasyczną, w klubie nocnym klubową, a w konserwatywno-rockowej Trójce klasycznego rocka?
  • Odpowiedz
@Scorbix16 ale nie rozumiesz że trójka to radio w większości rockowe a nie z muzyką klasyczną czy popem. Nie ma rapsow czy muzyki elektronicznej na trójce za dużo więc nie wiem czego oczekujesz
  • Odpowiedz
@Scorbix16: mi to w sumie lotto, trójka to bardziej rockowe radio i tam się głosuje wlasnie na takie kawałki, jest jeszcze cała gama np muzyki elektronicznej, która to ma rownież tak samo liczną grupę odbiorców i rownie dobrze można by sie przywalić do tego, że top100 kawałków z 2017 np w radiu Armin van Buuren'a, to kawałki stricte trance/progressive itp itd a brak rockowych numerów ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Może Ci to wyjaśnię kolego. Jest to top wszech czasów programu trzeciego i polega on na tym że w głosowaniu biorą udział jedynie utworu które znalazły się na liście programu trzeciego. Ta lista jest co piątek nieprzerwanie od około 40 lat i utwory na tej liście to tylko o wyłącznie utwory napisane/nagrane tylko i wyłącznie w okolicach list. W listach pojawiają się utwory maksymalnie do kilkunastu tygodni wstecz. Mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
@Scorbix16: Jakby DJ's Magazine robiło swój TOP wszechczasówy to też byś się pytał dlaczego nie ma Betowena?

A to że na lista się prawie wcale nie zmienia to inna historia.

A poza tym, taguj #pasta
  • Odpowiedz