Wpis z mikrobloga

Ogolnie lubię Trojeczke ale trzeba przyznać ze system glosowania i wyboru utworow jest totalnie #!$%@?, non stop to samo stare granie, malo nowości, a jak sa to sie nie przebija bo dinozaury non stop głosują na te same utwory bo huur durr sterłej tu heven to jest muzyka kwii gurwa jaki to ma sens. Coraz wieksza karykatura, to mialo sens przed internetem bo wtedy faktycznie moglo byc super wysluchac tylu przebojow jednego dnia, nagrac to sobie a w obecnych czasach kazdy numer odtwarzasz kiedy chcesz, aerio kogos rajcuje ze w XXI moze posluchac 15 minutowego Pink Floyd w radiu wow. Juz nie wspominam o tym ze jest prawie sam rock/pop rock i zadnej innej muzyki szczegolnie w czołówce #topwszechczasow
  • 85
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: imo to cała wartość Topu jest w tym, że masa ludzi słucha tego naraz. Jasne, niektórzy przeżywają to jak mrówka okres, ale dla mnie ma to szczególne znaczenie akurat 1 stycznia i przyjemnie jest sobie posłuchać te wszystkie przeboje.

inb4 1 - mam playlistę topu na spotify, słucham, ale rzadko.

inb4 2 - sam w tym roku i w poprzednim nie głosowałem na żadne topy, chyba że z mocnego
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ Też nie bardzo wiem jak... Może są jakieś strony do prowadzenia podobnych rzeczy, mógłbyś założyć tag pod którym zbierałbyś kandydatury, a te najbardziej plusowane dostałyby się do finału. Masz dużo obserwujących więc nie powinno być problemu z przebiciem się
  • Odpowiedz
a jaki "niestary" utwór zasługuje by być topem wszechczasów wg Ciebie?


@bialaowca: Dobrze ludzie mówią, że ta lista jest fest skostniała.
Jest sporo utworów która śmiało by się mogła tam znaleźć, ale długo by wymieniać.

7 miejsce - w sumie nie wiem co tu to
  • Odpowiedz