Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mać. Czy ja naprawdę jestem za bardzo zazdrosny i robię gownoburzę, która jest niepotrzebna? Wielki skrót: moja dziewczyna z którą jestem dwa lata wciąż dostaje smsy od swojego byłego z którym była kiedyś dość długo. Może i zlałbym to, ale typ niejednokrotnie potrafił pisać jak to ją bardzo kocha och ach, chciał umawiać się na spotkania i takie tam. Mój różowy 100% legit, nie spotyka się z nim, ignorowała wszystkie wyznania, ale no #!$%@? trafia mnie gdy wciąż dostaje od niego wiadomości. Mentalna gimbaza ale #!$%@?łem się gdy mu wysłała życzenia o północy bo przecież nie musi mi się tłumaczyć i nic złego nie zrobiła.

#!$%@?.

#zwiazki #gorzkiezale ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 23
iać się na spotkania i takie tam. Mój różowy 100% legit, nie spotyka się z nim, ignorowała wszystkie wyznania, ale no #!$%@? trafia mnie gdy wciąż dostaje od niego wiad


@WasylBazyl: Egzakli. postaw kawe na ławę niech go kasuje, bo niepotrzebnie jej w głowie miesza.
@Atomdorka może nie tak drastycznie odrazu zmieniać numer ale wysłać mu stanowczą wiadomość że między nimi znajomość już jest skończona ale jak słusznie zwracają wcześniej uwagę, dziewczyna chce mieć rezerwę, plan B :) Ja mam numer już od 8 lat ten sam, nie wyobrażam sobie go zmieniać z powodu takiej sytuacji.
@AnonimoweMirkoWyznania Generalnie, polecam wypowiedź @mus_tang Agresją fizyczna powinna być użyta w ostateczności. Hell, jakakolwiek agresja powinna być użyta ostatecznie. Zawsze mnie bawią mężczyźni, którzy od razu startują z łapami, gdy są zazdrośni XD jak #!$%@? małpy, w czym są podobni i wiele się nie różnią, rozrywają koszulę w rejtanowskim geście, robią się czerwoni na pysku i już skaczą po klatce. Kobieta tylko patrzy na ten cyrk
Siła płynie z charakteru i opanowania.